Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a csudába lehet ilyenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a csudába lehet ilyenért megsértődni? :D

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hónapja költöztem össze a szerelmemmel. Nagyon tetszik ez az új élethelyzet, egy dolgot leszámítva. Nem tudok rendesen megfürödni esténként.


Ez nem azért van, mert igénytelen vagyok, vagy mert nincs víz. :D Az akadályozó tényező a barátom.


Ahányszor meghallja hogy zuhanyozni mentem, mindig utánamjön. Ilyenkor persze vele foglalkozok, nagyon imádom, csak hát ugye nem a fürdés az elsődleges cselekvés. Neki könnyű, utána csak leöblíti magát és ott áll és varja hogy menjek. Hiába mondom hogy még nem vagyok kész, nem hajlandó elmenni, hanem ott ül és türelmetlenkedik.


Gondoltam, hogy inkább a délutáni futásom után fogok komolyabb zuhanyzást rendezni, hogy tudjak szőrteleníteni, hajat mosni stb. Viszont mikor ő ezt megtudta, rögtön megsértődött, hogy én biztos nem kívánom meg ilyenek. Hiába próbáltam ezt megbeszélni vele, nem érti...


Most ezzel mit lehet kezdeni??! :D


L


2014. dec. 26. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit...gyerekes.
2014. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.
2014. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
moss hajat, szőrteleníts előtte. ha őt zavarni fogja hogy csinálod kimegy. ha nem akkor téged se zavarjon
2014. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
100%

ez alapból hülye

semmit

ill :ha kibírod ne tisztálkodj egy pár(fussál sokat) napig és növeszd a szőröd

2014. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mint az oviban! Hihetetlen! Hány évesek vagytok?
2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi esze van akkor csináld ezeket előtte. Majd amikor a tampont kiveszed előtte, akkor megtanulja...
2014. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Vagy felajánlkozik abban is, hogy segít... Hallottam már ilyet :D

2014. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős....én simàn elkezdtem szörteleníteni előtte hàtha elretten végre....erre nem elkezdte úgy nézni mintha épp spanyolviaszt sz*rnék?! xD

A tovàbbi alkalmakkal nem figyelt màr oda el volt foglalva azzal a nagyszerű dologgal higy jé de jó érzés szappanisan fogdosni a melleim....

2014. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogyj le, mindjárt bénén hagy. Bevált recept....
2019. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!