Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok napjainkban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok napjainkban az egyetlen akit ilyenért szemétnek titulálnak?

Figyelt kérdés

Szóval tartottam egy bulit..sorban mentek haza az emberek...végül egy lányismerősöm maradt utoljára akit marasztaltam(nem volt nehéz) éshát lényeg a lényeg:szexeltünk egy hatalmasat.

Aztán már a következő napon hívogatott hogy mikor fogunk találkozni stb.Én erre mondtam hogy hát nem szeretem őt nem akarom feleségül venni szóval nem is akarok vele járni.Az hogy volt szex az egy dolog de még a lihegés közben sem hitegettem azzal hogy komolyat akarnék tőle.

Persze most a többieknek úgy jött le hogy kihasználtam.Mivel is?


2011. okt. 9. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Visszaéltél a helyzetével.
2011. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
70%
Dögölj meg te disznó.
2011. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Pacsi! :D
2011. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
+1 pacsi! :D
2011. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Jaguar Warrior válasza:


Visszaéltél a helyzetével.


Mármint hogy neki kukija van a lánynak meg puncija?

Mert nagyon nem élt vissza semmivel szerintem. Nem tudom miből gondolja a lányok többsége, hogy egyéjszakás kaland után lehet még komolyabb.

2011. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

A gyengék élnek ilyen helyzettel!

Nem törődsz mással csak saját magaddal!Hülye pö cs!

A csaj meg egy ribi,szal nemértem hogy miért vinnyog!

Szemét voltál ,mert nem közölted vele sex elött hogy bocsi de nekem ez csak egy bszás lesz és csá!Nekem is voltak alkalmi kapcsolataim nőkkel,de Én legalább tisztáztam velük hogy semmire nem lesznek jók csak arra hogy aznap estére meglegyen a napi betevőm...

Empátia sem szorult beléd ,mert nem érted meg hogy miért hisztizik neked az a hp!!!Hát kisapám még érned kéne bizonyos dolgokhoz!!!!!

2011. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én sokkal egyensebbnek tartom magamat a többi színésznél.

Mit csinálnak mások?:"Á így szeretlek úgy szeretlek soha nem volt szerencsém ilyen jó csajhoz de mázlista vagyok jee"...majd 2-3hónap kufircolás és szédítés után jön a "kihűlt a kapcsolat, elillant a szerelem" szöveg

csakmert máskép (megkockáztatom jobban) teszek én eleget a szükségleteimnek-lévén mindketten érezzük jól magunkat kötöttség nélkül- ettől már rossz vagyok?csakmert elüt a módszerem a szokásostól?

2011. okt. 9. 21:51
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Miért kellett volna közölni a csajjal, hogy csak egy b@szás lesz? Ha minden előzmény nélkül így szétteszi a lábát, ne is várjon többet.
2011. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%

Attól még nem kell neked is gerinctelennek lenned,merthogy mások is ezt csinálják!!!!

Én miattad nem izgulok,az élet ezért úgyis megbüntet Téged!

:)pórba leszel lesújtva és a mélyből fogsz agonizálni! :)

2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

21:51es

véletlenül a zöldet nyomtam le pedig a másikat akartam


Nos én ott megkérdeztem tőle"van e kedve valami szaftoshoz?" nem azt hogy járjunk és ennek illusztrációjaképp feküdjünk le


nem magyaráztam percekig hogy értem amit mondok de egyértelmüen csak szexről volt szó a szövegkörnyezetben. azt ajánlotam abba ment bele.hogy ő magában még miket gondolt hozzá hát arról nem tehetek

nem mondtam el külön hogy mit ne reméljen? ez olyan mint az amcsi perek hogy a mikróra nem volt ráírva hogy a macskát ne tegyük be

2011. okt. 9. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!