Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni, ha nem ír?

Figyelt kérdés
Ő kezdett ki velem,mármint a srác. Most meg nem ír áááá én megbolondulok,de én mégse írhatok neki. Hogyan lehet ezt túlélni kb semmit se tudok csinálni csak nyűglődök napok óta. Nem tudom eldönteni mik a szándékai tegnap még írt ma meg nem pedig holnap elvileg taliznánk. Jaj most mi lesz :(
2014. dec. 26. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nekem se ír az a lány akit próbálok múlt időbe szeretni, és nagyon rossz. Nem tudsz mit tenni, felejtsd el.
2014. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
miért ne írhatnál neki? már csak azért is, hogy tisztázzátok mi van köztetek.
2014. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Legyél határozott írj rá, talán leharapja a fejed?
2014. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Holnap taliznátok de még telefonszám sincs?
2014. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hát igen,de attól félek hogy én leszek túl nyomulós vagy valamit tökre félreértettem vagy esetleg fontos dolga vAN,vagy szimplán nem érdeklem meg ilyenek..
2014. dec. 26. 22:15
 6/26 RRR ***** válasza:

lehet,hogy gubanca van


de kérdezz rá még egyszer a taliidőre-helyre

2014. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha legutóbb ő keresett, akkor most nyugodtan ráírhatsz.

Ha mindig csak te keresnéd, akkor lenne baj.

Adok-kapok.

2014. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ha nem érdekled, azt jó idejébe tisztázni mert csak kidobott idő. ez nem nyomulás abszolút, érdeklődsz, ez jó dolog. vegyél erőt magadon és lépj ha akarsz valamit.
2014. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
de megbezséltük,hogy találkozunk( megvan a telefonszáma) akkor neki kéne elhívnia nem?
2014. dec. 26. 22:17
 10/26 A kérdező kommentje:
na jó megvárom a reggelt,ha addig nem keres megkérdezem mi a helyzet... de addig hogy bírjam ki? :)
2014. dec. 26. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!