Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor, ha hiányzik a szerelem, de mégse találom a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Pár napja jött rám ez a dolog, hogy olyan rossz azt tapasztalni mindenhol, hogy 2 ember szerelmes, én meg soha nem voltam az. Illetve lassan 2 és fél éve az vagyok, de elrontottam a dolgokat, mert kezdeményezett a srác, de visszautasító voltam. Olyan ürességet érzek így szerelem nélkül, és ha egyedül vagyok(ami gyakran megesik) mindig rámjön a sírás.

20L


2013. nov. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzem magam. De egyszer mindenki talál magának párt. :) 21/L
2013. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem meg egy csaj kellene! 21f
2013. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer biztosan :) Nálatok mi az oka ennek, vagy hogyan tudjátok ezt megfogalmazni?

24/F

2013. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

És keresed is? Teszel is azért h legyen?

Vagy csak mint a tyúk ül a tojásain és várja, hogy a kakas megkörnyékezze?

2013. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést érdekes volt olvasni. Én fiú vagyok, volt egy barátnőm akivel kb. fél éve szakítottunk mert neki az volt a kívánsága. Igazából semmi okot nem tudott felhozni, hogy miért. A világon mindennél jobban szeretem a mai napig. Néha szokott kitenni ilyen dolgokat fészre, hogy "attól, hogy elengedtelek még nem jelenti azt, hogy nem hiányzol.." és hasonló dolgokat. Már akkor azt mondta, hogy meg fogja ezt bánni valószínűleg és sírni fog, hogy miért engedett el, de mégis megtette és kb. annyi volt a magyarázat rá, hogy ő még fiatal és csábítani akar a nőiességével vagy valami ilyesmi. Aztán azóta mindenféle történt vele többé-kevésbé követem, de nem akarok beleszólni az életébe csak úgy árnyékként, ha bármi miatt szüksége lenne rám.. viszont ő azt mondta, hogy nem lenne pofája ezek után visszajönni hozzám még akkor sem, ha úgy érezné hogy nagyon hiányzok neki. Ezt még a kapcsolatunk végén mondta. Azóta nagyon ritkán, kb. 1-2 havonta megkérdezem, hogy jól van-e, minden rendben, stb.. mondja, hogy igen. Persze látom, hogy nem, de mit csinálhatnék? Erőszakosan nem ronthatok az életébe. Még a végén mondta ő is, hogy szinte minden este sír amiért ezt tette. Hát én nem értem. Azt hiszem, a külsőségeknek akart megfelelni. Az elvárásoknak, hogy legyél partyállat ésatöbbi. Soha nem ivott alkoholt aztán ezek után egyszer úgy berúgott, hogy a saját hányásában csúszott-mászott. Másnap megkérdeztem, hogy jól van-e, azt mondta minden oké. Sajnálom, mert ő nem ilyen volt és nem értettem mi történik vele. Ez így ment pár hónapig, de most egy ideje kezd visszatérni a régi önmaga. Azt hiszem rájött, hogy az önpusztítás nem vezet semmire. Nem tudom mit csinálhatnék mert ezt nagyon rossz így látni, főleg hogy még mindig a világon a legeslegjobban őt szeretem. Annyira szeretnék segíteni, de nem tudom, hogy hogyan. Valami olyasmi történhetett vele, mint ami veled? Kedves kérdező?


Mi van most azzal a fiúval akit visszautasítottál? Ha van még esélyed, akkor szerintem mindenképpen éreztesd vele. De mit tud tenni egy fiú ilyen esetben?

2013. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit. De velem is ez van. Max annyit tehetsz hogy a lehető legtöbbet mész közösségekbe,társaságokba, és majd kialakul. Csak erőltetni nem szabad semmit.

20L

2013. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!