Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt facebookon?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki mellesleg tesóm volt osztálytársa.. 22 éves , nekem ismerősöm volt facén,aztán ma vettem észre ,h törölt.viszonylag kevés ismerősöm van , egy kerek szám volt,és ahogy láttam ,h egyel kevesebb, átnéztem ,és ő volt az :D . egyébként a képemen lévő likeokat futottam át,és ott írta,h likeolta ,de nem ismerős.

Soha nem beszéltünk se neten ,se élőben egyébként.



Na most ebben a helyzetben mi oka lehetett rá? Nektek volt már ilyen ? Gondolkoztatok rajta ,h miért?


Nekem az jutott eszembe, h tesóm sem biztos ,h ismerőse...mert tesóm az állatai népszerűsítésére használja az oldalát :D


Nem mondom,h annyira nagyon érdekel,csak felmerült bennem a kérdés,h miért .

És bocsi ,a kategóriáért,de vélhetően itt többen olvassátok.

18L


2014. dec. 26. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem voltal az ismerőse valojaban..
2014. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Látod, ha nem lenne facebookod, most nem kéne ilyen komoly problémákkal gyötörnöd magad... Ezért töröltem magamat fél éve onnan
2014. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy selejtezett.
2014. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is töröltem magam már vagy 1,5 éve, felszabadultabb vagyok sokkal. Utálom:D.

Miért ne törölhetne ki amikor nem is beszélsz vele vagy eleve nincs közöd hozzá.

2014. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jaaj emberek :)) nem probléma ez . sajna vannak nekem is valódi problémáim( nem ilyan facebookos) , mint minden embernek.

De ha én most a a szerelmi bánatomat írnám le , és önsajnálkozásba kezdenék, na hát az senkinek nem lenne jó :D

Azt nem is szabad.


Boldog ünnepeket :))

2014. dec. 26. 22:24
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezek szerint számára selejt vagyok :D

hmm. van ez így.

2014. dec. 26. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Aki törölte magát annak vannak csak igazán problémái xDDDDD Lelki defektes lúzerek! Hiába magyarázkodtok! Ha nem regisztráltatok volna, az más, de így...
2014. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már olyanba is belefutottam, aki megadta a fb-ját, hogy vegyem fel ismerősnek, megjelöltem, írtam neki pár sort, hogy velem beszélt, erre se vissza nem írt, se nem igazolt vissza. Mindegy, az ilyeneket figyelmen kívül kell hagyni, ha mondjuk egy igazinak tartott barátod csinálna ilyet, az már nagyobb probléma lenne. Sok a futóbolond, főleg fb-on, na az sokszor tényleg az emberiség pöcegödre, amihez képest a napisz.r kutyaf.sza.
2014. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen,tudom,h nincs ennek különösebb jelentősége.


Egyébként meg,mindenkinek szíve joga eldönteni,h legyen-e fb-je . Én nem tartok attól senkit "másabbnak" ,mert nincs fb-je. Ha magamból indulok ki,én sem ott élem az életem ,teli képekkel ,hanem a barátnőimmel üzeneteket váltok,amit máshol is le lehetne rendezni,ha nagyon akarnám.

2014. dec. 26. 22:34
 10/13 anonim ***** válasza:

"Soha nem beszeltünk"


Akkor MIÉRT kene hogy az ismerődöd legyen?

!9/F

2014. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!