Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg férfiak! Titeket mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Titeket mennyire zavar, ha a fiú "szégyenlősebb"? 22/f

Figyelt kérdés

(Először is, ne haragudjatok, hogy ide írok, mint alkategória, de a szexualitás kategória olyan színvonaltalan. )



Szóval, az a helyzet, hogy simán levetkőzöm, megmutatom a testem, nem zavar se a fény, se az, hogyha nincs rajtunk takaró. De szex közben általában összeszorítom a szemeimet, és gyakran az arcomra, a szemeimre teszem a karomat. Nekem ez fel sem szokott tűnni :$ :)


Elég egy pirulós alkat vagyok, gyakran jövök zavarba - no persze ez nem azt jelenti, hogy félteni kell engem a nagyvilágban. :)


Nem tudom, eddig csak egy hosszabb párkapcsolatom volt, volt párom azt mondta, elfogad ilyennek. De a kérdésem még is, titeket mennyire zavar, ha egy fiúnak ilyen a habitusa? Nagyon gáz?


2014. dec. 26. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik fiú?:DD
2014. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez semmi! Én a saját családtagjaim előtt nem merem levenni még a felsőmet sem!

De ez aranyos, hogy el szoktál pirulni. :)

2014. dec. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább aranyos, viszont ha nem is mered kinyitni a szemed (szóval ha szólnék érte), az már fura lenne nekem :)
2014. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát majd a párodtól fog függni, hogy őt zavarni fogja-e ez..:) Nekem nemrég volt egy pasim, aki sosem akarta levenni a polóját..én attól konkrétan eléggé ki voltam bukva..olyan volt, mintha egy falat húzna közénk..:(

Ha nem olyan vészes a dolog, akkor ne foglalkozz vele, de azért érdemes elgondolkozni rajta, hogy miért is lehet ez nálad..:)

2014. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!