Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tipikusan flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tipikusan flegma fiúról van szó: honnan tudjam, hogy valóban tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Még az interneten - már több mint egy éve - beszéltünk először, majd véletlenszerűen összefutottunk, és azóta néha találkozunk, de minden nap beszélünk. Rettenetesen szarkasztikus és flegma, valamikor csak simán figyelmen kívül hagy, én mégis nagyon megkedveltem. Ha igazán szükségem van rá, akkor mindig mellettem van, de amit nem talál elég fontosnak, arra csak azt mondja, hogy szarjam le. Igazság szerint még én sem tudom, hogy hogyan tetszik nekem, az elején mint fiú tetszett, most pedig már elbizonytalanodtam. Nem azért mert most kevésbé kedvelem, de változtak a dolgok. Most a kérdés az, hogy vajon én tetszem-e neki? 18/L.

2014. dec. 27. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egy prosztónak tetszeni?
2014. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert kedvelem és még ha egy idegesítő idióta is néha, senki más nem volt ott, mikor szükségem volt rájuk. Most, hogy már jobbak lettek a dolgok, hagynom kellene őt?
2014. dec. 27. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhaaaa! Szóval jól néz ki! Így már mindent értünk! :)
2014. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ugyanebbe a helyzetbe wagyok.
2015. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!