Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! A jólétért cserébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! A jólétért cserébe eltudnátok hagyni egy olyan embert akit nagyon szerettek? Jólét alatt értem, külföldi utazások, pénzes pasi, Bmw és minden luxus ami ezzel jár. Nos?

Figyelt kérdés
Álszenteskedésnek itt helye nincs:)
2014. dec. 27. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Ugye nem gondolod, hogy nagyrészt őszinte válaszokat kapsz?:-)))
2014. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Átgondoltam, hogy az általad leírt életkörülmények, vagy a férjem, akit még így 13 év elteltével is elmondhatatlanul szeretek...Egyértelmű a válasz: a férjemet választanám.

Pedig nincsenek külföldi utazások, sokszor még belföldiek sem, nincs autó, egy átlagos életszínvonal van.

2014. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sohasem tudnám eldobni a vőlegényem egy ilyen élet miatt. Természetesen csábító, de többet ér nekem a párom, és nem tudnám megbántani, cserbenhagyni, elhagyni egy két lábon járó pènzeszsák miatt. Többet ér ő nekem a világ összes pénzénél.
2014. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám el a páromat. Ő se csóró,de nem is gazdag. De én őt szeretem. Ha nem lenne ő akkor viszont betenném a seggem a jóba. Persze,ha szebb az ördögnél :-)
2014. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak a ribiket fogod meg.
2014. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, nem hagynám el. Csábító lehet a sok utazás, a luxus, de mit kell (fel)adnom érte? Lehet, hogy van olyan, akit meg lehet venni....
2014. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

miért hagynék el egy bmw-ért valakit, akit szeretek?

mi annyira magasról teszünk ám erre a milyen kocsid van témára, csak ti vagytok ezzel elfoglalva. a lányokat rohadtul nem érdeklik az autók, hagyjatok már minket ezzel. a sok utazás sem érdekel mindenkit. családi ház kerttel, medencével, kiskutyával már inkább érdekelne. de egy szexi pasi, akit szeretünk az a legvonzóbb. legyen intelligens és szenvedélyes. onnantól kezdve ki nem szarja le, hogy van e kocsija vagy hogy mennyit keres.

2014. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan sablon ... Személy szerint egyik sem,már csak azért sem mert nem szeretek senkit és bmw-s sincs körülöttem:D

Nehéz dönteni,de ... DÖNTÖTTEM:DD

2014. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért a BMW meg a külföldi utazás még messze nem az a hihetetlen luxus. Pláne, ha a vagyonod több mint 10%-át teszi ki ez a kocsi, ami valljuk be, elég gyakori. Önmagában ez még nem sok nőnek lesz vonzó, sőt.
2014. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit leegyszerűsíted a dolgot. Talán felejtsd el egy pillanatra a külföldi utazásokat, a bmw-t, a luxust, a pénzt. Vajon mi lehet az oka, ha egy nő elhagy egy férfit? Vagy konkrétabban: miért nem működött a kapcsolat? A tanácsom: felejtsd el a nőt. Nem illettetek össze. Ismered a közmondást: ne szaladj az után a szekér után, amelyik nem vesz fel. Keress hozzád illő nőt.
2014. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!