Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetést kérhetek...

Mennyi fizetést kérhetek ezért? Luxus magánkórház létrehozásában segédkeznék egy külföldi befektetőnek.

Figyelt kérdés

Egy külföldi befektető ismerősöm szeretne Magyarországon egy nívós magánkórházat nyitni.


Tegnap engem keresett meg egy kérdéssel, amiből hirtelen több is lett...

Tulajdonképpen leesett, hogy egyáltalán nem ismeri a magyar viszonyokat, a magyar rendszert annak ellenére, hogy évekig lakott itt.


Most kutatok neki pár információért.

Viszont arra gondoltam, hogy egy kávé mellett megbeszélem vele hogy mégis mennyire komolyak a befektetési szándékai.

Illetve, hogy ha komolyan gondolja, akkor alkalmazzon és én utánajárok bármilyen információnak amit szeretne, illetve segédkezem az engedélyek beszerzésétől, az orvosok felvételén át az utolsó függönyök kiválasztásán keresztül mindenben.


Angolul kiválóan beszélek. A magyar kapcsolataim is megvannak hozzá: egészségügy, jogi szféra, közigazgatásban kapcsolatok. Szervezőkészségemről pedig már többször tanubizonyságot tettem, és örülnék ha részt vehetnék egy ekkora projectben.


Szerintetek ezt így felvethetem neki? Illetve ti mennyi pénzt kérnétek tőle fizetés gyanánt?


2012. febr. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vesd fel neki, ez egy jó üzletnek tűnik. Hogy mennyit kérj.. na ez fogas kérdés. Ahhoz jó lenne tudni, hogy mégis nagyságrendileg mennyi munkát, időt és energiát fogsz belefektetni. Igazság szerint a legokosabb az lenne, ha valami órabérben állapodnátok meg. Te naplózod, mit csinálsz, ő meg az alapján fizet, ideális esetben folyamatosan, pl. havonta. Hogy mennyi nettó órabért szeretnél, és milyen formában foglalkoztasson, azt már te tudod. Ja, persze előtte érdemes egy kalkulációt csinálni, h mégis kb. mennyibe fog neki kerülni a te alkalmazásod.
2012. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ugh, ez az órabéres dolog sztem elég kavaros.

vmi fix bérben gondolkodom...


már most elég sokat foglalkoztam a témával, de neten keresgéltem infókat és jogszabályokat plusz ismerősökkel beszéltem, ezeket elég furán lehetne naplózni, meg sztem ő is inkább a konkrétumok embere...


végülis ő mondta h bármire szükségem van szóljak neki...:S hát erre a munkára szükségem lenne :D


1.000.000 nagyon elrugaszkodott? de ezért cserébe bármit megszervezek, meg ha azt nézzük hogy mekkora project, nem éppen kis meló...


//köszönöm, hogy válaszoltál ment a zöld kéz//

2012. febr. 21. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Őszintén fogalmam sincs, mennyi munkával jár ez. Ha szerinted ez reális összeg, akkor kérj ennyit. Legfeljebb alkudoztok :)
2012. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kyani_Gábor ***** válasza:

Ha felelősséged is lesz a munkával kapcsolatban,( pl valamit nem szállítanak időben, vagy nem jó az általad kutatott áru) akkor még lehet h kevés is.. Ez már ilyen személyi asszisztensi, mindenes feladatkör. Ha nincs családod, még ideális is. Ha van, akkor mérlegeld, hogy mennyi időt kell ezzel töltened. De mindenképpen vesd fel neki. (és ha még egy emberre van szükségetek, szólj) :-)


G

2012. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!