Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 fiu, bejon nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu, bejon nekem, de nem merek kezdemenyezni, mi legyen?

Figyelt kérdés
A suliba egy egy evvel idosebb fiu bejon nekem, de nem merek odamenni hozza. Szunetekben latom, es o is mindig engem nez, pedig folyton a haverjaival van, de latom rajta hogy a szeme sarkabol mindig engem nez. Ha megis kezdemenyezni probalnek nala, hogy tegyem? Meg nem beszeltunk sose. Nem akarok nyomulni....de miket mondjak neki elsonek? Akinek van tapasztalata, irhat nyugodtan privatba is:)
2014. dec. 27. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
bármit, csak lássa, hogy vonzódsz hozzá
2014. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
velem is így volt. nagyon tetszett a fiú de én se mertem. kezdeményezni aztán egy nap vettem. a bátorságom és ráírtam facen..nem lett egy happy endes sztori sajnos mert lehet h nem tettem meg mindent h megkedveljen de a lényeg h legalább megpróbáltam.
2014. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Facen semmit nem erek el...
2014. dec. 27. 16:07
 4/7 anonim válasza:
a feces beszélgetés után 2szer taliztunk szval. vmit csak elértem. de vhol el kell kezdeni..menj oda hozzá beszélgetni vagy vmi hasonló..ha tetszel neki még bármi lehet :)
2014. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerinted tetszem neki?:)
2014. dec. 27. 17:58
 6/7 anonim válasza:

hát nem látok a fejébe szval nehéz megmondani de ismerkedni nem tilos ha szimpatikus vagy neki akkor nem fog elzárkózni tőled..és ha úgy érzed h téged figyel akkor mindenképpen keresd a társaságát. hajrá szorítok neked..:)

csak légy magabiztos:)

2014. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2014. dec. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!