Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel társaságban eltöltöttünk egy kellemes délutánt (négyen voltunk, akkor ismertem meg) és azóta ismerősünk lettünk. Eléggé megtetszett nekem, hogy tudnék úgy kezdeményezni hogy ne legyen nyomulás?

Figyelt kérdés
Mi az, ami még belefér egy lánytól? Illetve a közeljövőben - szintén négyen- még találkozni fogunk, esetleg akkor?
2012. ápr. 1. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki egyértelmű jeleket (pl. társaságban ülj mellé, érintsd meg gyakran a vállát, kezét, mosolyogj rá, stb.), de akár te is elhívhatod valahova egy talira.

Ha ezekből nem kettyen le neki, akkor vagy b*zi, vagy búza.

2012. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, és ha nem veszi a lapot, hogy bejössz neki, akkor hívd el valahová. Ha jól nézel ki, akkor ki fog ugrani a bőréből, ha nem, akkor legalább megpróbáltad. Egyébként nyugodtan kezdeményezz, a mai világban már minden belefér szerintem.
2012. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazatok van, abban nincs semmi ha ráírnék :) az a vicces, hogyha nem tetszene, akkor sokkal könnyebben meg merném tenni :)
2012. ápr. 1. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan erről van szó, írj rá nyugodtan! Hajrá :)


(első)

2012. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!