Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatnak nevezhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatnak nevezhető ez? Lehet belőle több? Mit tehetnék ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni. Van egy srác, bulikban mindig egymásra találunk. Többször aludt nálam, bár ehhez hozzátartozik az is, hogy másik városban lakik és nehezen tudna utána hazajutni. 5-6. ilyen alkalommal le is feküdtünk. Utána még egyszer aludt nálam, amikor is nem történt szex, csak csók, tapi... Egyébként nem keressük egymást soha, csak azokon az estéken találkozunk. Egyszer kijelentettem neki, hogy nem akarok kapcsolatot, bár már azóta ez elmúlt. Tudom egyébként, hogy nemrég ért véget egy kapcsolata szóval szerintem ő sem szeretne. Nem voltam még soha ilyen helyzetben, nem is értem az egészet. Tudom, beszéljük meg... De kíváncsi lennék kívülállók véleményére is.
2014. dec. 27. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem elég egyértelműen fogalmaztam. Tehát 5-6 alkalommal aludt nálam, amíg csókon kívül nem történt semmi, aztán 7. alkalommal egyszer lefeküdtünk.
2014. dec. 27. 17:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha ha kanos akkor megdug.
2014. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az szép ha kapcsolata volt és így találtatok egymásra...
2014. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemrég ért véget a kapcsolata. Nem mellettem volt kapcsolata.
2014. dec. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!