Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy ilyesmi alakom van? (14 évesen)

Figyelt kérdés

Széles csípőm van nagyon. Kicsi cicivel+még nagy segg meg comb (ami hájas is de azon már próbálok.változtatni)

Ezekhez hasolnó:

[link]


[link]

Szerintetek nem néz ki hülyen az ilyen?

A válaszokat előre is köszi :)


2014. dec. 27. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, én nőként mit meg nem adnék az ilyen derékért? Tudod?!
2014. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem gáz.

hány önképzavaros kislányt kell még megnyugtatnom a mai nap folyamán?

2014. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
nekem nagyon tetszel a képek alapján. szeretnék veled megismerkedni nagyon. nem baj hogy 14 vagy, nekem úgyis jó leszel.
2014. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem jó. Piszkâltak/nak is ezért. Suliban.sincs senkinek.se ilyen. :/
2014. dec. 27. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szép az arcod, akkor jó.
2014. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem mondom, hogy szard le őket, mert képtelen vagy rá. Inkább azt mondom, próbáld megszeretni, mert baj nincsen vele. Piszkálnak? tudd be azt a saját sikertelenségüknek - felszínes IQ bajnokok, akik nem látják a fától az erdőt. Buta emberek mindig is voltak és lesznek - te magaddal békülj ki, magadért tegyél dolgokat.
2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mintha magamat olvasnám 14 éves koromban. engem is piszkáltak mert már akkor is széles volt a csípőm. de évről évre egyre jobb alakom lett és most imádom a csípőm:)
2014. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!