Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszicsajszi kérdése:

Mit tegyek ha egy fiúnak tetszem de nekem nem jön be?

Figyelt kérdés
folyton ír nekem h milyen szép vagyok meg szivecskéket küld... meg egyszer már tudatta is velem h tetszem neki... nekem nem tetszik és már egy picit kezd az agyamra menni de nem akarok neki durván visszaírni h hagyjon már meg ilyesmi... kérlek segítsetek és az idióta válaszokat mellőzzük... köszönöm :)

2014. dec. 27. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, de én most nem szeretnék kapcsolatot, nemrég szakítottam, és nem vagyok túl rajta.
2014. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ha a szép szóból nem ért...
2014. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ignoráld. Sokan nem szeretik, de szerintem egyszerű és érthető. Én is így teszek azokkal a csajokkal akik nem érdekelnek, és a csajok is így tesznek velem jobb esetben. Én nem szeretem, ha rám szólnak, hogy kopj le, még akkor sem ha udvarias formában teszik. Akkor már jobb ha levegőnek néznek, abból is értek.


32F

2014. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de nem szeretném levegőnek nézni mert elég jó barátom és mindenben megért... :/
2014. dec. 27. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele kimértebb szerintem, nálam ez bevált.:)
2014. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk mostanában nem nagyon írok neki vissza mert már unom meg idegesít picit :P
2014. dec. 27. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez a tipikus barátzóna effekt, ez sajnos nagyon problémás. Neked kéne egy jó barát, és nem csak a sok bepróbálkozó férfi, neki meg kéne egy jó csaj, és nem mindig csak ez a "legyünk barátok" szöveg.

Csak annyit tehetsz, hogy elmagyarázod neki az álláspontodat, de nagy a valószínűsége, hogy ő ezt nem fogja értékelni, és megalázónak fogja érezni a barátzónát, ezért ignorálni fog téged (én is ezt tenném a helyében férfiként, mert ha nem ezt tenném mindig, akkor tele lennék csajhaverokkal és hallgathatnám a pasis sztorikat, aztán mehetnék haza nő nélkül, kiverni a répát).


32F

2014. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár értem h fiú és lány között miért nem létezik elég jó barátság... :D
2014. dec. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!