Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt ugyanoda jártunk táborba. Kitaláltuk, hogy vízipisztolyizzunk. Ő kitalálta, hogy lőjjük azt, akibe szerelmesek vagyunk. Ő engem lőtt.Ezután a tábor után nem találkoztunk. 4 hónappal ezelőtt összeberátkoztam 2 lánnyal.Kiderült, hogy a Srác rokonai. Ők mondták, hogy tetszem a Srácnak.

2014. szept. 20. 07:56
 1/6 anonim válasza:
Akkor biztos úgy van. Ezt csak te derítheted ki.
2014. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Mêg annyi, hogy most 1osztálybajárunkés 5a srác mindighangosan köszön nekem és kezdeményez ecet már elem velem beszélgetést pl
2014. szept. 20. 08:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs az előző kommentért, de a telefonom gonoszkodik. Na, a sráccal egy osztályba járunk, és ő mindig hangosan köszön, meg már kezdemênyezett bestélgetést is.
2014. szept. 20. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodom, hogy a fent leírtaknál létezik-e egyértelműbb jelzés... eddig még nem találtam :)
2014. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogyan adhatnám úgy a tudtára adni, hogy nem tetszik, hogy lehetőleg ne bántsam meg?
2014. szept. 20. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mindenképp meg fog bántódni. Az egyetlen, amit tehet, hogy korrekt és őszinte leszel.
2014. szept. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!