Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat, ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat, ha a lánynak nagyon durva, erős szőr van a lábán, combján?

Figyelt kérdés
Ha nem borotválom minden nap,akkor borostás és szúrós.

2014. dec. 28. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ápolod, akkor nem. Meg egyébként sem borulnék ki, ha véletlenül úgy látnálak meg, nem tehetsz róla.
2014. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyáron többnyire minden nap borotválom,de ilyenkor azért hagyom 2-3 napig.Nem is a látvány,bár mindig fekete pöttyös,hanem,hogy nagyon szúr.
2014. dec. 28. 07:53
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen zavarja a fiúkat! Föleg AZT a fiút fogja zavarni! Ezért kellett volna karácsonyra nyírókütyüt kérned a mobil helyett. De te mobilt kértél. Most várhatsz egy évet a fiúzással.

De legalább van egy új mobilod.

2014. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha szeret és elfogad, nem fogja zavarni. :) Sajnos nekem is ilyen típusú szőr van a lábamon, a család nő tagjainak mind ilyen van, így nekem is az lett. Ápold a bőröd is, kend testápolóval és igyál sok folyadékot, akkor puhább lesz a bőröd, nekem ezzel a praktikával kevésbé szúr. Meg persze rendes borotvával borotváld, vagy pedig próbáld meg 1-2 alkalommal epilálni vagy gyantázni. Nekem ez is bejött, ritkább lett a szőr és sokkal vékonyabb.


A páromat egyáltalán nem zavarja, pedig eleinte én is féltem, de hát néha az embernek baromira nincs kedve vagy ideje mindennap borotválni, erre mondta, hogy így is úgy is szeret, ha borostás a lábam, ha nem. :)

2014. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira csak nem szúr... -.-
2014. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem zavarna...nem chubakkával akarok kapcsolatot, hanem nővel.

Egyébként ez utalhat hormonzavarra is, szerintem nézesd meg.

Vagy egy egyszerűbb modszer:lézeres szőrtelenítés.

2014. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Ne borotváld az csak tovább ront a helyzeteden. Gyanta v epillátor.
2014. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Hülyehatos, egyem az eredeti poénodat csubakkával (hogy nem unjátok még ezt elsütni?): nem az a felvetés, hogy nem borotválja, hanem, hogy hamar borostás. Akkor mit csubakkázol?


Én amúgy egyetlen nőtől sem várom el, hogy naponta borotválja. Emberek vagyunk, nem dzsordzsoarmani modellek, akiknek 24 órában csak az a dolguk (a kokózás mellett), hogy a testüket polírozzák, és ehhez még egy teljes staff is körülöttük ugrál. Dolgozni kell, vizsgázni, bevásárolni, főzni, gyerekért menni... Nehogy már kiakadjak, ha a nőm nem úgy néz ki, mint balvin parpi

2014. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar
2014. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy normális srácit kifogsz akit te is érdekli nem csak a tested, akkor el fogják fogadni. Emiatt ne légy önbizalomhiányos.
2014. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!