Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 ember szereti egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember szereti egymást, de idő közben az egyik fél elhuny, a másik pedig talál magának más párt a további életében, akkor ők lélekben már sohasem lesznek többé együtt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt barátnőmmel, még elég fiatalok vagyunk (Ő 20 éves, én 24), nagyon szeretjük egymást, néha pedig az jár a fejemben, hogy ha én meghalnék, vajon ő keresne magának mást? Azt mondják, akik igazán szeretik egymást, a túlvilágon is együtt lesznek, de ha ő találna magának mást, akkor már nem jelentenék neki semmit, csak egy (jó) emlék maradnék számára, vagy később teljesen elfelejtene.


Nem vagyok vallásos, nem tartozom semelyik egyházhoz sem vagy hasonlókhoz, de hiszek Istenben. Sokszor hallottam már ezt a témát, hogy ha egymás számára ők az utolsók, akkor később lélekben is együtt lesznek.


2014. dec. 28. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Tipp : a hétköznapokon önmagad és a kapcsolat építésén törekedj ne illúziókban régmúlton ködös jövőn merengj ...
2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolod igaz szerelem, ha halalod utan maganyra itelned, csak, h "odaat" egyutt legyetek? Ez csupan birtoklas.

Teszem azt 5 ev mulva meghalsz, o 25, elvarnad, h elete vegeig egyedul eljen, csak miattad? Ez miert jo?

Plusz inkabb, ahogy az elso is mondja, elj a jelenben es ne toprengj ilyen hulyesegeken.

2014. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha a lelki társad, vagy duálpárod akkor tényleg szoros kapcsolat alakulhat köztetek, akár meg is érezhetitek, ha valamelyikőtökkel történik vmi (Ezt tapasztalatból mondom). Az, h együtt lesztek odaát az meg akkor se biztos, ha te vagy neki az utolsó. Mert mi van ha te már megint le akarsz születni mielőtt Ő meghalna? Erről a lélek dönt. Mindenki tisztában van vele ha jó létezik rossznak is kell. Nos mi van ha vmelyikőtök pl. a pokolba kerül?

Nem gondolod, h önző vagy? Nos ez jó? Hmmm...

Egyébként ha a barátnőd igazán szeret, akkor sosem felejt el még akkor sem, ha már nem vagytok együtt.

Ki mondta neked, hogy mellette halsz meg?

Lehet más lesz a párja már.

Vigyázz mit gondolsz, mondasz, cselekszel mert bevonzod, főleg ha erőteljes érzéssekkel párosul.

2015. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!