Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frusztrált vagyok ezért nem megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrált vagyok ezért nem megy?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel lassan lefogunk feküdni.Csak részemről az a gond,hogy nem tudom,hogy elég leszek e neki.15cm hossz és 4cm vastag.A másik dolog meg az,hogy teljesen kétségbe estem és most hamar el is élvezek.Szégyen komolyan mondom.Csak megszeretnék felelni neki.

Szerintem pszichés alapon van.Valamivel megtudtok nyugtatni?


2014. dec. 28. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál már előtte meztelen egyáltalán? Próbáltátok már, milyen az, amikor ő izgat téged? Én ilyenekkel kezdenék, és nem rögtön a szeretkezéssel.
2014. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak csináld.
2014. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,ez nagyon tág fogalom.Pontosan én magam sem tudom,hogy hogy lesz.Csak annyit,hogy zavar a tudat,hogy kudarcot vallok és ez kihat mindenre.
2014. dec. 28. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
No a hosszát, átméröjét már tudjuk. De mennyi idösek vagytok?
2014. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 mindketten.
2014. dec. 28. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, hagytok idöt és lehetöséget egymás megismerésére, "kibontakozására". Tanuljátok, tanitjátok egymást, magatokat.
2014. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!