Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezert tenyleg en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezert tenyleg en vagyok a suli ri. Banca?

Figyelt kérdés

Annyi történt hogy egy eggyel felettem járó srác megujjazott :') a suliban. Es ez valahogy kitudodott, de kb ugy lett beallitva mintha a folyoso kozepen tortent volna mindenki szeme lattara.(ami NEM igaz) Ez tenyleg akkora dolog hogy siman ramondjak utanara az emberre,hogyri.banc?><

17L


2014. dec. 26. 07:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok a kérdések,amiknél már a megnyitása elött tudom,hogy a válaszom:

Igen

2014. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Katolikus plébános ***** válasza:
0%
Pénzért csináltad? mert ha nem akkor nem vagy ri*anc.
2014. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Ne foglalkozz velük, még gyerekek. Irigyek mert ők még szüzek és gyerek fejjel gondolkodnak. Mintha a szex bűn lenne...


Érezd jól magad az ilyenekkel meg ne foglalkozz. Ha kell pár tanács írj rám privátot nyugodtan.

2014. dec. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell dicsekedni vele?
2014. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mar valaszolni akartam kedves 4es, aztan meglattam a szazalekodat :)
2014. dec. 26. 07:50
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
eléggé ribis.
2014. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribi!

Most viszont en erzem annak magam mert nagyon nem szep amit csinalok..

2014. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A százalék semmit nem számít kedves, amúgy ennek a történetnek csak annyi a szépséghibája ,hogy iskolában . Amúgy nem hinném ,hogy bárki szólna érte ha otthon csináltátok volna.
2014. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Mert automatikusan vonzza magával azt, hogy ezt megcsinálta/megfogja még vagy 40 másik srác.
2014. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha Téged a százalék érdekel, tehát az, hogy hányan ítélnek el emiatt, akkor nyugodt lehetsz: a mai világban ez nem nagy dolog.

Ha valódi értékeket tartasz szem előtt és több szeretnél lenni, mint a mai átlag, akkor gondold meg jobban, mit teszel.

Talán azon is érdemes elgondolkozni, hogy "mennyit ér" egy olyan lány, akit bárhol, bármikor, bármilyen helyzetben meg lehet kapni.

2014. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!