Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnátok érte?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy lány/srác akibe már több éve őrülten szerelmesek vagytok, de már 1 éve másé akkor ti feladnátok vagy harcolnátok érte?

Normális válaszokat.



2014. dec. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nem éreztem még ilyet,és azért érdemes harcolni,ami megéri.Ez meg olvasva is lejön hogy pazarlás.
2014. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más kapcsolatába nem avatkoznék be. Várnék illetve keresnék mást
2014. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 To7ka ***** válasza:

Ha több éve őrülten szerelmes vagy de eddig nem léptél semmit, amíg tehetted nem "harcoltál" érte, akkor miért kezdenéd el most?? Kényelmesen továbblépsz, úgy "harcolsz", hogy végre elkezdesz vele kommunikálni és beszélgetni, megismerkedni, jó benyomást kelteni rólad. És ha úgy hozza az idő, hogy mindketten megint egyedül lesztek, akkor összeszeded a bátorságod és elhívod randira.

Nem pedig évekig nem csinálsz semmit, aztán mikor más mert lépni és a lány/srác és az új párja is boldogok együtt, majd fogom magam és megpróbálom tönkretenni.. Ez gyerekes:)

2014. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Millió srác van rajta kívül, Úgyhogy én elkezdenék ismerkedni másokkal is. Hátha megtalálom a viszonzott szerelmet :)
2014. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez esetben nagyon kis eséllyel irányíthatnám a dolgok menetét így lemondanék róla (nem tudni meddig lesz együtt a másikkal, mi van ha 8 évig akkor feleslegesen "vártam", szóval érted).

F

2014. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!