Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteró-->Homo + Férfi-->Nő -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró-->Homo + Férfi-->Nő - Lehetséges ez (mesterségesen)? Van valamilyen "módszer" a szexuális érdeklődés megváltoztatására? (tudom hogy genetikától is függ)

Figyelt kérdés

Pár évig "aktív" hetero fiú voltam, nem voltam szoknyapecér, de sikeres voltam a lányoknál, pozitív visszajelzéseket kaptam. Aztán valami megváltozott, nem igazán találtam olyat, akivel úgy láttam, hogy érdemes lenne szóba állni. Manapság nincs is értelme próbálkozni, nem vonzanak / érdekelnek már a lányok.


Rájöttem arra is, hogy fiúnak lenni nagy szívás, mert állandóan csak teperni kell a lányokért, mindent nekünk kell megteremteni magunkért és másokért, közben folyamatosan azt kapjuk, hogy, minden férfi szexmániás, nem vagyunk elég kedvesek, elnyomjuk a nőket. Lehet hogy ez nem hangzik férfiasan, de ez nekem fáj.

Cserébe pedig a lány... hát akinek van tapasztalata, tudja, hogy milyen problémák vannak, inkább nem írom le.

Tudom, nem minden nő olyan mint az átlag, de ha 10-ből 1 a jó(ízlés kérdése is), akkor a többinek csak a maradék 9 jut...


Aztán eszembe jutott, hogy Platón mondta egyszer, hogy valódi intellektuális vonzalom csak férfiak közt lehet.

El kezdtem gondolkodni azon, hogy talán sokkal jobb lenne olyan (idősebb/támogató) férfiakkal kapcsolatot alakítani, akik megértőek és törődőek (meg persze igényesebbek is).

Viszont nem tud felizgatni egy férfi teste szexuálisan, és az ilyen férfiaknak valószínűleg ez elvárás.


Mit tudok tenni?


Kérek mindenkit, hogy ne sértegessük egymást, meg engem sem, mindenki olyannak születik, amilyennek, nem tehetünk róla. Elég érzékeny ember vagyok, rosszul esnek a sértések.


De ha valaki kedves/hasznos választ tud írni, annak megköszönöm, homoszexuális férfiak véleménye/története is érdekel!

Köszönöm!



2014. dec. 28. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiabrandultal a nokbol, ami azert jogos, akkor inkabb fordulj az mgtow fele.
2014. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jeedves lehet hogy szöveg értelmezési hibám van de nem tudom hogy itt mi a kérdés az hogy férfi vagy és nő akarsz lenni vagy nem akkarsz többé homokos lenni vagy mi ? Köszike puszilak
2014. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érzékeny ember vagy? Akkor tompítom magam. Nos, az egész eszmefuttatásod egy nevetséges katyvasz. Egy ilyen ember, mint te, legyen az nő vagy férfi, inkább ne próbáljon meg sem a saját, sem az ellenkező nemmel kapcsolatot létesíteni. Nem alkalmas rá. Nem érdemli meg. Nem neki való.
2014. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, bár nem szándékosan, de úgy alakult, hogy van egy barátom interneten, aki mondhatni a lelki társam, és tényleg az köztünk az akadály, hogy egyikünk se lány. Tőle megkapom azt az intellektuális kielégülést, amit te szerintem keresel, mellette persze fizikai társat is keresek, bár az eddig még nem jött össze úgy ahogy az ember álmodik róla.

Szóval ne feltétlen rögtön a homók között keress férfi partnert, és ne is ezzel a céllal, azért a kettő között van átmenet.

2014. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Fiúból lány persze, hogy lehet valaki "mesterségesen", műtéti úton, de kétlem, hogy te tényleg azt szeretnéd.

Viszont orientáció terén nem csak hetero és homo létezik. Lehetsz biszexuális, bár ha szexuálisan nem vonzódsz a férfiakhoz, akkor inkább csak biromantikus, vagy lehet, hogy egyszerűen csak érdekel a dolog, ami szintén természetes.


Ha tényleg úgy gondolod, hogy képes lennél (viszont)szeretni egy férfit, léteznek aszexuális emberek, akik csak "intellektuálisan" vonzódnak másokhoz, vágy nem társul hozzá. Esetleg lehet, hogy köztük lenne érdemes férfiak iránt érdeklődő férfiakat "keresgélni".


Egyébként meg részvétem, úgy látszik, nem sok rendes lánnyal találkoztál életedben, ha ennyire sokat csalódtál és kiábrándultál belőlük... Viszont csak hogy tudd, lánynak lenni semmivel sem vidámabb vagy könnyebb, mint fiúnak, és az azonos neműek közti szerelem nem lesz automatikusan intellektuálisabb és szebb, mint az ellentétes neműek közti! Úgyhogy akármit is csinálsz akármelyik nemmel, pozitív hozzáállás és önbizalom kell.

2014. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: Akkor keressek csak lelki partnert a fiúk közt, a lányok meg legyenek csak szexre? De ha kifejezetten taszítanak? Van olyan lány aki vevő egy olyan szexkapcsolatra, hogy meg se szólaljon közben? Sajnos a legtöbb már külsőre is elég taszító. Egy esztétikus férfit kellemesebb látványnak tartok egy átlagos nőnél.
2014. dec. 28. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet mesterségesen. Kb. egy éve hallottam, hogy egy meleg férfit próbáltak heterová tenni, de nagyon rövid időre sikerült, de az is rájátszott, hogy már beképzelte magának na végre hetero vagyok. Ami nem így volt ugye...

De itt inkább az a baj, hogy annyira bosszant téged pár dolog, hogy a saját nemedben nem látod a hibát, de a rossz tapasztalatok miatt a másikban csak a hibát keresed!! Mindenki téved olykor-olykor, de először sepregessünk a saját portánkon.

Ki kell szellőztetned a gondolataidat, látszik is az írásodon, hogy össze van turmixolva minden, szerintem magad sem tudsz kijutni belőle.

Ismerkedésnél pedig fontos, hogy ha valami gyanúsat veszel észre a másikban, akkor nem kell rögtön lehordani, nem kell elővenni a múltat, hogy "olyan vagy, mint a többi", sokszor ez a baj. Azonnal a kapcsolat legelején előveszik elvárásokat. Nem fogsz találni egy olyan lányt sem, ami a képzeletedben már kialakult, hogy te olyat szeretnél.

Én is csalódtam nem egyszer férfiban, szerelmem hagyott el, hazudtak, titkolóztak, bizalommal, megértéssel, türelemmel éltek vissza, de mindig az az első, hogy azon gondolkodom mi az, amit én rontottam el. Mi az, ami miatt nem tudtam magam mellett tartani. Aztán pedig ott a hozzáállás, a talpra állás, ami kegyetlen nehéz tud lenni, de nincs mit csinálni. Nem kell mindent elásni.

2014. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5: Köszönöm a tippet, ilyen embereket hol találok?


És köszönöm hogy megértő vagy! Nem, sajnos akikkel találkoztam vagy könnyű vérűek és hazudósak voltak, vagy olyanok, akik azért nem csalnának meg mert semmi se érdekli őket. Ráadásul elég sok lánynál próbálkoztam, és ez kiábrándított rendesen. Lehet, hogy van kivétel, de szerintem nem fogom megtalálni életemben. Ettől még szeretetre szükségem van.


Én nem tudom miért nehéz lánynak lenni, de innen csak azt látom, hogy válogatni kell, és a legcsúnyább lányoknak is van párkapcsolatuk, ha normális elvárásaik vannak.

Bevallom félek attól, hogy a férfiak is kiábrándítanak.

2014. dec. 28. 16:27
 9/10 A kérdező kommentje:

7: Látom én a hibát, nem mondom, hogy minden férfi vonzó számomra, de rendszerint csak férfiakkal tudok valódi lelki kapcsolatot létesíteni, a nőkkel sosem.


Ráadásul -nem akarok nagyképűen hangzani- de bennem nincs semmi kibírhatatlan. Nem mondom, hogy mindenkinek tetszik amilyen vagyok, de nem szoktam másokat szándékosan bántani, kompromisszumképes vagyok. Lehet, hogy néhány férfi ezért utál engem, mert nem vagyok elég macsó, de inkább ezért utáljanak, mint hogy direkt ártsak másoknak.


Alap elvárásaim akkor is vannak. Én komoly kapcsolatot akarok, ha az illető hazudik nekem, akkor szerintem jogosan hagyom ott.

Lehet, hogy a nők szeretnek bizalmat szavazni, én nem utólag akarok talpraállni. Ezt nem is bírom a nőkben, hogy naivak és felelőtlenek.

2014. dec. 28. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Na. remélem, nem törlik a véleményem, nem provokálni akarok.

szóval amit írsz, hogy Platón szerint nem valók a nők intellektuális kapcsolatra, abban van valamennyi igazság.


ha megnézed, az IQ tesztek alapján a nemek kb. megegyeznek, néha azt jön ki, hogy a nők jobbak pár ponttal, néha meg a férfiak. és most ÁTLAG IQ-ról beszélek.

a probléma az, hogy 120 feletti értéknél már kétszer annyi férfi van, mint nő, ha még feljebb megyünk, teljesen eltűnnek a nők. tehát ha a te IQ-d átlag felett van, akkor a nők többsége butább lesz nálad, ez van.

ennek evolúciós oka van. ne hagyd magad átverni, tombol a feminizmus, a nőket tolják mindenhol. viszont ettől még nem lesznek értelmesek. ez nem nőgyűlölet, egyszerűen így van.

a nők viselkedése messze van a logikustól. ugye az sem véletlen, hogy nem nagyon tudnak maradandót alkotni mondjuk matematikában, vagy h alig van női sakkozó. a nők egy dologban jobbak: magolásban.



de tegyük félre tudományt. a hétköznapi életben ugyanezt tapasztaltam. még a magukat értelmiségiknek tartó többdiplomás nőknek is borzalmas a szövegértése és logikája, szó szerint idéznek abból, amit olvasnak, de sokszor azt sem veszik észre, hogy az adott témába nem illik az, amit mondanak. egyszerűen nem tudják értelmezni, továbbgondolni, csak megismétlik. ha megnézed, ezen az oldalon szinte minden nő ugyanazt a 5-6 közhelyet ismétli mindenhol.

aztán kritizálj egy férfit, aztán egy nőt. a nő szinte biztos, hogy elkezd hisztizni és sértegetni.


a nők evolúciós és társadalmi okokból ilyenek.


"Ezt nem is bírom a nőkben, hogy naivak és felelőtlenek."


persze hogy azok. abban nőnek fel a mai nők, h semmiért ne vállaljanak felelősséget, mindenért elég hisztizni, meg jól kinézni, aztán kapják is előnyöket. egyszerűen nem szorulnak rá, hogy érdekesek, felelősségteljesek legyenek.


összefoglalva: a nők nagy része ugyanúgy alkalmatlan intellektuális kapcsolatra, mint régen, a különbség annyi, hogy elhitették velük, hogy nagyon okosak. a mai nők nagy része olyan, mint egy arrogáns hisztis kisgyerek. nézd meg, még annyi eszük sincs, hogy arrogancia/kötekedés és intelligencia között különbséget tegyenek.


nagyon kicsi rá az esély, hogy értelmes nőt találj, olyat, aki intellektuális kapcsolatra alkalmas, az ilyen nők ráadásul elég férfias jelenségek. tehát leeht ezt szépíteni, lehet közhelyeket összehordani, mellébeszélni, de a nők többsége alkalmatlan intellektuális kapcsolatra, a testükön kívül semmi nem tudnak nyújtani.


azt javaslom, hogy szexuális kapcsolatra válassz egy nőt, "együtt gondolkodásra" meg egy férfit. nem kell feltétlenül lefeküdnöd a lelki társaddal, használd szexuális együttlétre a nőket, hisz erre valók meg szülésre. a nők feladata az utódgondozás volt mindig is.

a szexualitásod nem megváltoztató, hidd el. azzal születsz.


amúgy én homoszexuális férfi vagyok, így születtem, az IQ-m 130 körül van, és még csak nem is barátkozom nőkkel. a férfiak sokkal értelmesebbek. sosem találkoztam még olyan nővel, aki olyan okos lett volna, mint én, férfival viszont bőven.

2014. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!