Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól bevált, "gyors", és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól bevált, "gyors", és könnyen elérhető fityma nyújtó módszer?

Figyelt kérdés
Nem vagyok körülmetélve,csak egyszerűen kinőttem a fitymám,annyira rövid hogy lankadtan sem fedi a makkot,ha ráhúzom nem áll meg rajta

2014. okt. 14. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálni vele semmit. Van, akinek ilyen, és van, akinek meg 2 centit túllóg. Ahogy az arca is különböző minden embernek, úgy ez is. Ha nagyon zavar, fordulj orvoshoz, de ugyanezt fogja mondani.
2014. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

" fitymahiányban " szenvedsz? :D


szerintem tegyél fel egy kipát és szombatonként ne dolgozz

2014. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem ér rá, és akkor mi van? A szex úgyis akkor jobb, ha nincs a makkodon.
2014. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cséplőgép.
2014. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne néhány értelmes válasz is... :-)
2014. okt. 22. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Akassz rá súlyokat ! :-) Hosszában akarod nyújtani hogy minnél jobban túllógjon, vagy szűk és inkább a gyűrűt akarod tágítani ?
2014. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6. hosszában hogy túllógjon
2014. okt. 23. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, mégis jó így élni!

Téged miért zavar?

2015. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ki van száradva így és ezért kellemetlen,főleg akkor a legrosszabb amikor pl. szárazon nedvesítés nélkül(még eleinte) elkezdenek vele játszani,van hogy kidörzsőlődik,fájdalmas nem jó...vagy ha feláll laza boxer+farmerban uhh borzalmas érzés,sokkal kényelmesebb lenne ha a fityma befedné és nedvesen tartaná-védené a dörzsölődéstől,egyébként egy O gyűrű és kézi nyújtás segítségével sikerült már pár mm-t nyújtani de ez még mindig nem elég hatékony módszer
2015. jan. 13. 12:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem fedte be teljesen, akkor esetleg ha valami nagy hideg miatt nagyon összemegy. De az esetek 90%ában szabadon van a makkom nagyrésze. Ez egyátalán nem zavar, sőt sok előnye van. Nem is szeretnék túllógó fitymát.. soha nem lesz fitymaszűkületem, egszerűbb tisztitani, és nem megyek el hamar.
2015. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!