Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy aranyos srácot, nagyon bírtuk egymsst, de nem lett belőle semmi. Mindig keresett én is őt. Szerinte én nem viszonoztam a közeledésrt. Ezen kiborultam, többször leírtam neki, hogy nagyon fontos nekem, de volt, hogy annyit magyarázkodtam, hogy nem is értette. Nem fog ez már összejönni, pedig úgy érzem, életem szetelmét csesztem el. Néha még mindig ír, hogy mi van velem. Találkozni nem tudunk sajnos.


Szerintetek van még remény? Mit tanácsoltok? Akarom őt, elcsesztem, de bármit odaadnék, hogy helyrehozhassam.


2014. dec. 28. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

hát ezt így egyszerűen írd meg!!!!


viszont tali(k) nélkül ,hogy képzeled???

2014. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most mit írjak, tényleg elcseszted.

Ha nem tudtok találkozni, akkor mit akarsz?

Hagyjon fel mindennel és csak neked éljen virtuálisan?

Szorgalmazz egy személyes találkozót és ott beszéljétek meg a dolgot.

Neten keresztül nem fog rád nagyon odafigyelni.

2014. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rég mással kefél, valószínű mást is szédített, és nem te voltál a befutó. Téged hibáztat... tuti van más neki. Ennyi.
2014. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a nem találkozást, hogy mrssze vagyunk, így nem találkozunk. Viszont, ha megbeszéljük, tudunk. Bármikor ha kell vissza is kötöznèk a városba, inkább utaznék a munkába hosszú órákat.
2014. dec. 28. 17:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van azóta más, de éreztük mindketten, hogy erős kapocs ban köztünk. Nagyon sokáig " nem engedett el" . A mai napig keres. Felvetette a kérdést, mi legyen? De egyikőnk sem tudott mit mondani erre, itt szúrtam el. Két esélyem volt, de marha voltam. Lehülyézhettek... tudom, de már elkövettem a bakit. Viszont amíg keres, érzem, hogy még van remény.
2014. dec. 28. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd ki, hogy tetszik neked, mert ezek szerint annak idején nem tetted! Persze most már lehet, hogy ezzel sem érsz semmit, de egy próbát megér.
2014. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De elmondtam mennyire " szeretem". Többször megírtam, mivel személyesen nem tudom most elmondani. Kicsit megint túl magyaráztam, meg is jegyezte, hogy azt írom hagyjon? Most akkor mi van?


Pár hónapja még azt mondta, nem akar hagyni.

2014. dec. 28. 18:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Akart engem, én is akarom őt. Nem akarok nélküle tölteni egy napot sem, imádom csak egy idióta vagyok.


Hogy hozzam helyre szerintetek?

2014. dec. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!