Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál mit jelent, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mit jelent, ha egy nőt "pinának" hivnak egymás közt a keresztneve helyett?

Figyelt kérdés
Ha alig ismerik a nőt,csak néhány mondatot beszèltek eddig egymással(munkahelyről van szó)
2014. dec. 16. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
pina = nő:D
2014. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi( jó)t
2014. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
dugni jó lenne de többre nem biztos.
2014. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Két lábon járó pina, amit körül nőtt a nő.
2014. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez kb olyan, mint a 'faszi'.
2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem tisztelik, mint embert. Csak szexuális tárgyat látnak benne. De vannak olyan primitíveebb férfiak, akiknek gyárilag ez a szellemi szintjük és minden nőt így hívnak.
2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

1. Nők erre a kérdésre ne válaszoljanak, mert sosem voltak még férfiak.


2. Annyit jelent, hogy attól a lánytól nem akarok semmi komolyat, csak egy pinának tartom őt, amiben a farkam kellemesem érezheti magát. Ha a nőkre használom általánosságban, akkor is olyan kontextusban értem, hogy azok a nők a vágyaim kielégítésére valók.


Pár példamondat ezekre:

"Ma este is megyünk a diszkóba pinákat hajtani" - Ma este is megyünk a diszkóba olyan nőket keresni, akikben szexuális kielégülést találhatunk.

"Átjött hozzám ez a nagyon jó pina." - Átjött hozzám ez a nagyon vonzó lány, akit a szexuális vágyaim kielégítésére használok.

"Az a baj a pinákkal haver, hogy mostanában nem tudom hogy hozzak össze velük randit." - Az a baj a nőkkel, akikkel dugni szeretnék, hogy mostanában nem tudom hogy hozzak össze velük randit.


A barátaimmal felnőtt, diplomás emberek vagyunk különböző szakmákból és mi is szoktunk így hivatkozni nőkre.

2014. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elég primitív palikról van szó,ráadásul én vagyok az egyetlen nő.Lehet,az
2014. dec. 16. 21:31
 9/18 A kérdező kommentje:
Elég primitív palikról van szó,ráadásul én vagyok az egyetlen nő.Lehet,az ilyeneknél tényleg csak annyit jelent hogy " nő".
2014. dec. 16. 21:33
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

"A barátaimmal felnőtt, diplomás emberek vagyunk különböző szakmákból és mi is szoktunk így hivatkozni nőkre."


Attól még nem kevésbé primitív megnyílvánulás, habár a nők kedvelik az ilyen bunkókat, szóval biztos nagy sikeretek van.

2014. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!