Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok nem tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok nem tobbet belegondolni a dologba?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel tok jol elvagyunk, de en nem szeretnek tobbet erezni iranta, de hogy egyre tobbet gondolok ra ugy erzem ezt nem tudom sokaig igy tartani. Az meg nem para, ha hianyzik 1-2 nap utan? Nem tudom hogy ertgetoen fogalmaztam-e, remelen leveheto a kerdesem. :) 17/l

2014. dec. 24. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz egy esélyt a dolognak?:)
2014. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert erettsegi elott allok, es tudom magamrol, hogy ha lenne valakim vagy a kapcsolat menne ra, vagy nem tudnek most koncentralni, es oda bejutni ahova szeretnek. Igazabol van tobb oka is a dolognak, de ez a legrovidebben leirhato.
2014. dec. 24. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nős?
2014. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan hogy nos..nem! Ennyire azert nem komlipkalt a dolog.
2014. dec. 24. 02:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseidet nem tudod befolyásolni. Azt tudod csinálni, hogy szándékosan, tudatosan kizárod, leépíted őt, hogy a tanulásra koncentrálhass...de ez azt is eredményezheti akár, hogy később megbánod...

Amúgy pedig nem értem miért kell a kettőt külön választani? Én is úgy érettségiztem le, (olyan eredménnyel, amivel felvettek, oda ahová szerettem volna, állami finanszírozásra), hogy közben életem első szerelmével éltük nem túl unalmas kapcsolatunkat, minden percünket együtt töltöttünk, de ha tanulni akartam, akkor szóltam neki, hogy most én elvonulok, szevasz...és akkor tudta, hogy békén kell hagyni...néhány óra után visszamentem és ott folytattuk ahol abbahagytuk...sőt volt, hogy együtt vettük át a leckéket...imádtam, ahogy a törit magyarázza (ő végül töritanár is lett):)

Nem hinném, hogy a kettőnek ütnie kéne egymást.

Azt sem árt végig gondolnod, hogy ez a további életed során mennyire lesz jellemző rád...tegyük fel, hogy őt most kizárod az érettségi miatt, mást majd kizársz az egyetemi vizsgaidőszak miatt, megint mást az államvizsgára készülés miatt, és ki tudja még mennyi mindenkit a majdani munkád és karrierépítés miatt...

Lehet egyensúlyt teremteni...:)


26/N

2014. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltál hogy segítene tanulni, v tanulnátok együtt?


idézlek: "...de en nem szeretnek...de hogyha egyre tobbet gondolok ra..."

...Szerintem te elég sokat gondolsz rá, arra amilyen, ahogy nevettet, stb. Ha tetszik akkor az érzéseket ne rejtegesd...később akár meg is bánhatod hogy nem mondtad ki mit érzel...

A kapcsolat meg az érettségi között nincs összefüggés, nem kell összefonni.

2014. dec. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két dolog van az életben, a szerelem, meg a gyermekáldás, ami sohasem jön jókor. Hisz mindig valamire készülünk, vagy valamit beterveztünk, ami miatt másra kell (-ene) koncentrálni. Élhetsz előrelátó módon, percre pontosan megtervezve mindent, de kérdés, hogy akkor hol marad az élet?
2014. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!