Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A románokról vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A románokról vélemény?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"#8. Nekem feltűnt és igen érdekes módon latin nyelvcsaládba sorolják magukat. "


Hát az, de mesterségesen is volt latinosítva...

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt romániai magyar kollégám, akit romániában azért utálták, mert magyar, magyarországon meg azért, mert román. Én meg egész egyszerűen azérz, mert egy kocsog. Hue kocsog. Amúgy Mucsi Zoltán megmondta róluk a frankót!
2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

A románokról az a véleményem, hogy ha teljesen egészségesek, akkor van szemük, fülük, orruk, kezük lábuk, törzsük, nemüknek megfelelő fajtájú és mennyiségű nemi szervük, illetve mindehhez kapcsolódik egy személyiség, mint minden másik ország népénél, ugyanúgy emlőből táplálkoznak, míg csecsemők, vannak köztük okosak, buták, ápoltak, ápolatlanok.


Én a román határ mellett élek, ismerőseim kb. 1/3 része román származású, vagy félig román.

Többeket kedvelek közöttük, persze van olyan, akit nem kedvelek.

Kb. mint a magyaroknál.


Patájuk és szarvuk sincs, sőt az egyik ilyen ismerősöm tudományos munkássága kiemelkedő, többször is díjazták.

2014. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Most nem azért, de aki így jellemez egy egész népcsoportot, vagy országot, hogy "gyáva népség" az konkrétan hova teszi az eszét? Mert nem a fejében tartja, hanem inkább a se..ébe dugva az biztos. Mert a magyar milyen volt? És milyen most? Ha szerinted lehet egy népcsoportot egységesen jellemezni, természetesen kiragadva pár példát a történelmükből, és minden egyes individuumra ráaggatni akkor azt is mondd már ki, hogy a magyar hintapolitika régen (és ma) olyan gyáva se..nyalás, hogy rossz nézni, és akkor a te gondolkodásod szerint, a magyar egy se..nyaló nép. Ja, hogy ez így már rosszulesik?
2014. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
A legszebbek!
2014. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!