Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nálunk alszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nálunk alszik a barátom, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, pedig már húsz éves vagyok. Csalódást okoznék neki, ha csak aludna mellettem, persze megölelném, de nem történne semmi komoly?

2014. dec. 28. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ott lesz melletted.
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Katolikus plébános ***** válasza:
18%
Szerintem igen,csalódna benned.
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
facial cumshot
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az fog történni amit szeretnél.
2014. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
beszéljetek erről és tiszta sor lesz minden. meg fogja érteni ha értelmes. és ne stresszelj.
2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én a helyedben megbeszélném vele, hogy csak együtt alvás, ölelés, csók, de semmi több. Biztos, hogy csalódott lesz, már ha neki olyan terve volt, hogy szeretkeztek, de ha szeret és akar téged, tiszteletben fogja tartani, és ugyanúgy örülni fog, hogy veled lehet.


17/L

2014. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy még szűz vagy és még az is szeretnél maradni. Ha várni akar rád és szeret akkor csak egy kicsit lesz csalódott.
2014. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem allsz ra keszen akkor ugyse lesz semmi..

Biztosan megerti es majd ha maskor alszik nalad meg majd tobb is lesz :)

2014. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell beszélni, hogy ő mit szeretne, te mit szeretnél és nem fog váratlan dolog érni. Elmondod neki őszintén, hogy mit szeretnél és biztosan meg fog érteni. :)
2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van olyan jó a kapcsolatotok,akkor könnyedén meg tudjátok beszélni egymással,és nem fogtok olyat csinálni amit te nem szeretnél.Mondd el neki,hogy te még nem állsz rá készen.Biztos vagyok benne,hogy megértő lesz veled:)
2014. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!