Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A volt barátom zaklat.

Figyelt kérdés
4 hónapig jártunk, a szakításunk óta eltelt fél év. Eddig minden rendben volt, az utóbbi egy hónapban viszont, miután világossá tettem számára, hogy nincs visszaút, folyamatosan zaklat facebookon és mobilon is. Facebookon egy ideig csak nem válaszoltam, most letiltottam, viszont egyfolytában hívogat rejtett számról. Nem elég, hogy ő nem hagy békén, rámküldte néhány barátját is, és ők is hívogatnak. Nem tudom, már mit csináljak, ráadásul egy suliba is járunk és a találkozás elkerülhetetlen. Köszönöm a segítséget. 15/L
2014. dec. 26. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szól szüleidnek, ők meg majd szólnak a srác szüleinek. Facebookról tiltsd le, cserélj telefonszámot.
2014. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem veszel fel ismeretlen számot. És szólj apádnak, majd ő helyreteszi a hülyegyereket.
2014. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szüleidnek nem szolsz és ide írsz kérdést....

Ha apád lennék már azért hagynám zaklasson.....

De ha nem lennél ennyire retard, bezsélnék a gyerekkel, még egy telefon után eltörném vmiét bizonyíték nélkül.

2014. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ez tényleg vicces, ide írod ki szüleidnek meg semni..pedig feltételezem tudtak a srácrók, akkor meg? De ja ismeretlent ne vedd fel (meg azt amúgy se).


DE legalább facebookon letiltottad szóval legalább 1 fokkal okosabb vagy mint itt a sok többi. Szüleidnek szolj azt ennyi, a hívásokat meg ne vedd fel

2014. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!