Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az exetek mostani csajáról/ pasijáról? :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ismerem :D
2010. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leszarom, van jobb dolgom is:D
2010. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát.. egy biztos ha előáll a kiscsajnak a szokásos perverz viselkedésével lehet h a csajszi rövid úton dobni fogja (:

jah meg a 13 éves kislányt egy darabig eltapizhatja, mire melleket fog találni rajta.. xDD

amúgy nem vagyok ám rosszindulatú ember... :D

17/L

2010. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy aza szerencsétlen soha az életben nemfog találni magának másik csajt,mert 10ből 9csaj aztmondja rá hogy ronda a maradék egy én vagyok/voltam....

16/L

2010. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel énis ugyanígy vagyokXD
2010. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van jobb dolgom ish annál h vele foglalkozzak:)

amúgy meg semmi bajom velük:D legyenek boldogok:D

2010. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én örülni szoktam az exeim boldogságának és kedves szoktam lenni a barátnőikkel is, persze ezt elvárom visszafelé is :) pl a legelső pasim mostani párja egy eszméletlen aranyos csaj, akit nagyon szeretek, és nagyon jó,hogy egymásra találtak :)


20/L

2010. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az exeim partnereit nem tudom miért de nagyon szoktam szeretni :DD Ilyenkor mindig úgy vagyok vele, hogy nahát, egész szép, milyen aranyos, jó, hogy együtt vannak stb. Egyáltalán nem zavar.


Én csak azokat szoktam utálni akik épp együtt vannak azzal, akivel én szeretnék már járni :DDDD

2010. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ... :D

Gondoltam , felteszem a kérdést :D

és a Válaszok meg is oszlanak :É

Én Pl nem bírom az ex pasim csaját ... Egy kis utánzós pics@ xD

Úton út félen olyan akar lenni mint én -.-"

2010. febr. 4. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!