Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment már tönkre barátságotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már tönkre barátságotok mert, szerelmesek lettetek a másikba vagy fordítva?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos
2014. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. :(
2014. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. 3-an voltunk jó barátok, két fiú, egy lány. Én vagyok a lány. Két fiú szerelmes lett belém. Az ő barátságuk is tönkrement emiatt és az én barátságom is velük. Csak úgy lehetett megoldani a helyzetet, ha nem találkozunk egymással.
2014. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igen. :/
2014. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, beleszerettem a lányba és egy ideig úgy viselkedett velem, mintha örülne az egésznek, majd egyszer gondolt egyet és benyögte, hogy felesleges vagyok számára.
2014. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vajon jól teszem ha azzal vìgasztalom az egyik barátomat, hogy nincs veszve semmi és később még akár barátok is lehetnek?

Nem akarom, hogy ábrándokat kergessen, de szerintem ha mindkét fél elég felnőtt akkor idővel lehetnek barátok.

2014. dec. 28. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ez nem jó vigasztalás. Egyrészt az nagyon ritka, hogy elmúlik minden érzelem, vágy és csak barátként tekint a másikra. Másrészt, ha ő szerelmes, akkor miért lenne neki jó helyette a barátság???
2014. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondhatni. Nem lettünk egymásba szerelmesek. Viszont olyan erős kötődés alakult ki közöttünk, amit már nehéz lett volna barátságnak nevezni. Semmiféle szégyenérzet, gátlás nem volt közöttünk, gyakorlatilag ami velem történt, az vele is, ami pedig vele, az velem is. Komolyan, hülyén hangozhat, de szinte eggyé váltunk.

És akkor úgy alakult, hogy mivel ezt már nem lehet barátságnak nevezni, kimondtuk, hogy akkor "járjunk". Komolyan, nagyon kemény volt, senkivel nem éltem még meg ilyet, szerintem nem is fogok, gyakorlatilag a másik fél egy apró pillantásából tudtuk, hogy az mit gondol. Működött a szextől kezdve, a munkán át, minden.

De ugye nem voltunk szerelmesek. Ami a legtöbb 20 éves lánynak igenis szüksége. És akkor szakítottunk.


A legfájóbb az egészben, hogy amíg erre az egészre csak barátságként tekintettünk, akkor is fantasztikus volt az összhang közöttünk. És ez mára már nem működik. Ha egy mód lenne rá, semmissé tenném azt az egy évet, amíg együtt voltunk.


22f

2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8, Ha elmúlnak az érzelmek,ha elmúlnak, akkor még lehetnek barátok. Nehéz, mert próbálom vìgasztalni, de én szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, ìgy csak az általam vélt dolgokat tudom neki mondani.

9, Ezt nevezem, szép történet.......

2014. dec. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!