Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már aki megütött lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki megütött lányt?

Figyelt kérdés
kort is irjatok és hogy miért

#bántalmazás #megverés #köcsögnő #pofánvág #kiütöttfog
2014. dec. 29. 03:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A barátok köztben Zsoltifiú Zsofit. Meg kell említenem, nagyon tetszenek a kulcsszavak. Kor. Mert Zsofi ri.anc
2014. dec. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed jobb-alsó sarkában levő "köcsögnő" szócskán azért vigyorogtam egyet.. :D


Hát, az egyik barátnőmmel annó játszottunk pofozkodósat, amikor tűrni kell a másik fél kezének csattanását, de kicsivel nagyobbat kell visszaadni. Volt, hogy látszott egymáson az ujjaink nyoma.


Tudom, nem pont erre gondoltál, de láttam, hogy még nem árválkodik itt válasz, gondoltam.. na.:D

2014. dec. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem viccből irtam a kulcsszavakat, csak gondolom igy jobban választ kapok, kérdésem pedig csak puszta kiváncsiságból jött hogy tudjam a lányok hogyan tudnak kihozni ilyet egy fiubol
2014. dec. 29. 03:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt. Pl. én. De lány vagyok.
2014. dec. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat en a kulcsszavakon bombolok most :DDD
2014. dec. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Exem néha fel tudott idegesíteni... Néha? Ez volt a célja, nem tudom, lehet fétise volt vagy mittudomén... De jó párszor meglendült már a kezem, viszont akkor valahogy mindig arra gondoltam nem ütöttem még meg nőt, miért kezdjem el most...


- Ez még ment is egy darabig, aztán lerúgtam a lépcsőn. Elvégre nem ütöttem meg... -


Na jó, ez csak vicc volt. Habár lehet azt kellett volna így vissza gondolva. Nem bántottam még nőt fizikailag.


Kor miért

2014. dec. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azért kérem a kort mert kiványcsi vagyok hányéves korban megy így ha nem mostanság történt akkor az akkori kort ird
2014. dec. 29. 05:00
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Micsoda elvárások... Moziba ne vigyelek?


Akkori kor

2014. dec. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

mint a lottó ötöst


nekem futott nagy késsel

előtte se és azóta se csaptam meg nőt

ő csalt meg engem és amikor mondtam na szedje a cuccát és menjen ahova akar nekem jött

kapott egy teli tenyeres maflást a kés kiesett a kezéből

kivágtam az ajtón és kiszórtam a cuccait a negyedikről

a laposa meg a hajsütővasa elég nagyot koppant


akkor 22-23 voltam

2014. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak level 999
2014. dec. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!