Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukkan fel néha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel néha az exem ha van barátnője és állítása szerint nem akar tőlem semmit és a lányt se elhagyni?

Figyelt kérdés
Általában akkor ha összevesznek.. 1 ideig tök jól elbeszélgetünk aztán nem érdeklem.Nem egyszer volt erre példa.Régebben szakítottunk nekem ő sose lesz közömbös de ezzel a viselkedésével felkavar.Egyszer se nyomultam rá egyszer sem kezdeményeztem mert tisztelettel vagyok a kapcsolatára.Azt hittem továbbléptem de néha ha összefutunk az utcán és mosolyogva rámköszön előjönnek bennem az érzések.Sőt most érzem úgy,hogy iszonyatosan hiányzik.
2014. dec. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz, de lépj túl rajta, nem érdemel meg. Játszadozik. Ismerkedj és találj olyat aki megérdemel.
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remek.Nem az a játszadozó típus,meg se csalt sose.Én voltam az első igazi szerelme és én csesztem el a kapcsolatunkat.Titkon reméltem hogy nem tud ő sem túllépni hiszen nem normális ha valaki az exhez jár vissza -annak mindig oka van.Én nem törődöm a többi exemmel sem. De akkor ezek szerint megváltozhatott.. :(
2014. dec. 26. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

U, hát nagyon át tudom érezni a helyzeted sajnos.

Ugyanebben a cipőben jártam,mígnem véget vetettem ennek ,megszüntettem vele mindenféle kapcsolatot.

Nagyon nehéz lépés volt,és titkon még most is várom,h felbukkanjon,de erősebb vagyok azóta.

Ne hagyd,h kihasználjon...sajnos ez történik. Ha igazán szeretne,akkor most veled kellene lennie..Én ezzel ugyanígy voltam,iszonyatosan fájt beismernem ,h nem szeret ,csak ámítás volt.

A tovább lépés nem egy és nem kettő nap,de nem lehetetlen , lépes vagy rá te is, tudatosítsd magadban,h miért nem jó ez így neked. És szépen lassan minden jobb lesz-

2014. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!