Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vicces a trágárkodásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vicces a trágárkodásban?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt. Az elején minden szép és jó volt, de egy idő után nagyon csúnyán kezdett el beszélni. Inkább nem írnám le. Mellé furán viselkedett. Volt olyan hogy felült és a térdét csapdosta, közben mormolta hogy köc.sög, kö.csög... volt mikor elővette a péniszét, és olyanokat mondott, hogy szo.pd le a bü.dös fa.szomat stb... mondtam neki, hogy ez nekem sok. Elhagytam. Utólag fb-n írta, hogy velem nem lehet poénkodni? Csak mert azok viccek voltak. Hát, nem tudom, de velem így még sose beszéltek, és ezek a kirohanások nem éppen viccesek, hanem ijesztőek voltak. Most ki akar békülni, de nem tudnék vele lenni újból.
2014. dec. 29. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan trágárságok, amik adott helyzetben tudnak viccesek lenni.

Amiket felsoroltál, azok soha.

Fuj.

2014. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég fura humorérzéke volt. Ha neked az ilyen nem fért bele, akkor jobb is, hogy elhagytad.
2014. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Maga a szó vicces!


Ahogy az ordenáré is.

2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ez te vagy?


Bazki, ettől még én is félek. o.O


20/F

2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"elült és a térdét csapdosta, közben mormolta hogy köc.sög, kö.csög" Én ezen nevettem:DDD

De a többi elég bunkó dolog. Hosszú távon biztos Nekem is elegem lett volna ezekből. Keress egy másikat,aki nem csapdossa az ölét :DD

2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már kiírtad egyszer, a válaszom változatlan.

Mert egy fogyatékos paraszt, akinek elgurult a gyógyszere és mai napig nem találta meg.

2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem én tettem ki azt a kérdést...

én nem akarom vele újra kezdeni, nekem ezek nem viccesek, főleg ahogy elő adta nekem, most meg folyton keres hogy kezdjük újra, de nem fogja fel, hogy nem akarom.

és akinek ezek a dolgok viccesek, ha ti letettek volna ott... és a párotok ilyet csinál... nem tini már...

2014. dec. 29. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:

a térdét csapdosva mormolta, h kōcsōg, kōcsōg WTF?!

...meg csak úgy spontán elõvette a péniszét?! sztem ez nem simán bunkó, hanem pszichiátriai beteg.

2014. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!