Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket is idegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is idegesítene, ha a barátotok más lányokkal chatelne?

Figyelt kérdés
Miután már mi összejöttünk, azután még csajokkal ismerkedik. Jó, tudnak rólam, hogy van a fiúnak barátnője (én), de akkor is idegesít a tudat, hogy ha velem van, minek ismerkedik másokkal, még ha csak egy barátságos fiú is (a barátom elmondása szerint)? Én sem ismerkedik más pasikkal neten, aztán meg én érezzem kellemetlenül magam, hogy azt mondja, akkor abbahagyja velük a beszélgetést, de ez gonosz azzal a lánnyal szemben.. Akkor minek kezdett el vele beszélgetni, ha én ott vagyok neki ?! Titeket is piszkálna a helyemben? Jó, oké, beszéljen a lány barátaival, de azokkal, akik már előttem is azok voltak, ki tudja mit akarhatnak az "újabb" lányok tőle..
2014. dec. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Picit, de nem vagyok féltékeny típus
2014. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is chatelek olyan férfival, akinek van valakije, mert jól kijövünk és barátok vagyunk. De élőben ritkán találkozunk. És soha sem kettesben, mindig közös barátokkal együtt. Szóval ha veled jár, annak oka van. Addig ne aggódj, amíg nem az van, hogy mondjuk éppen együtt akarnál lenni vele, ő meg leráz, hogy chatelhessen. Ha nem minden nap csinálja szerintem nem gáz.
2014. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg féltékeny típus vagyok. És engem nagyon idegesítene. Beszélgessen a haverjaival. Járjon velük bulizni, stb. De ne ismerkedjen idegen csajokkal,azt nem tűrném. De én meg kicsit túl féltékeny fajta vagyok. :)

26/N

2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
majdhogynem mindennap beszélget velük felváltva hogy melyikkel (persze velem is, sokat, mikor nem találkozunk), de akkor is idegesít ez. Persze, mikor felhoztam, hogy majd én is elkezdek idegen pasikkal csetelgetni, akkor már rögtön nem tetszett neki, meg az van, hogy hogy lehetek ilyen, hogy ott van ő erre közben más fiúkkal ismerkedek..
2014. dec. 29. 12:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen szoktunk mostanában veszekedni, mert ha mondok valami gúnyos megjegyzést azokról a lányokról, máris én vagyok a rossz, meg hogy nem bízom benne. Meg én vagyok a hibás akkor is, amikor a barátom elkezdi mesélni, hogy az egyik lánynak van barátja, meg hogy mit csinálnak, én meg bevágom, hogy ez hol érdekel engem. Most is összevesztünk, mert nem érdekelt, hogy ez meg az mit csinált, azt mondtam, hogy akkor én minek vagyok, ha ott vannak ők neki, akikkel beszélgessen. Erre az volt válasza, hogy ők nem jelentenek neki semmit sem, én vagyok a legfontosabb, blabla.. Még annyit mondtam, hogy tőlem akkor ne várjon el semmit, ha ezekkel beszél ugyanúgy, aztán azóta nem is beszéltünk (tegnap este). Hiányzik már, de én akkor sem fogok neki addig írni, amíg azokkal a csajokkal beszélget..
2014. dec. 29. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt éred el, hogy bocsánatot kér tőled, aztán titokban fog beszélgetni velük. Tapasztalatból mondom... Addig amíg mesél róluk, mondja h miket csináltak, addig azt jelenti, hogy nem titkolózik előtted, nem sunnyog. Addig ne legyél mérges, amíg beszél neked ezekről a dolgokról!
2014. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!