Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit reagáltok egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagáltok egy fiú meztelen képére?

Figyelt kérdés
Ha skype-on egy fiú ismerősötök magáról meztelen (egész alakos) képet tenne ki, ti hogy reagálnátok? Biztos nem úgy, mint mi fiúk. Kíváncsi vagyok, és szívesen kipróbálnám de előtte jó lenne véleményeket olvasni. :D

2014. dec. 29. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Megilletődnék aztánm megkérdezném miért tette ki.
2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem szánalmas, és egyszer használhatós, eldobhatós, könnyen kapható fiúcska.
2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
hát ha kicsi a brácsád, akkor ne próbáld (gondolok 16-nál kisebbre)
2014. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmin sem lepődök meg:)itt a gyakorin megedződtem:DD
2014. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát itt meg is lehet edződni. :D De ez nem skype. :P Itt névtelenül azt csinál az ember amit akar, de a lányok véleménye tényleg érdekel, mert a fiúk tuti hogy rácuppannának, de a lányok reakciója változatos lehet. :) Tuti hogy van, vagy volna olyan akinek tetszene, csak nem meri bevallani, meg olyan is, aki élből, szó nélkül törölné a fickót. :D
2014. dec. 29. 16:20
 6/8 anonim válasza:
Röhögnék egy jót, aztán rákérdeznék, hogy mégis miért tette ki ?!
2014. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkepődnék az biztos,aztán megkérdezném miért tette ki vagy mi ezzel a szándéka??

:) 19/N

2014. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hehe, tehát többségében meglepődnétek, és megkérdeznétek hogy ez most miért, és ennyi. :) Végülis a szándék változatos lehet, esetemben a puszta reakció iránti kíváncsiság volna, vissza élni úgyse tudnak vele, csak egy életre megjegyzik hogy mekkora ökör voltam. nem? :D
2014. dec. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!