Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorito a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undorito a baratnom viselkedese es hatbatamadott?

Figyelt kérdés

Egy baratnommel osztalytarsak vagyunk. Es van egy fiu, akivel o kezdetektol joban van, es nekem ez a fiu tetszett. O is osztalytars. A sraccal majdnem osszejottunk. Smaroltunk, suliban odajott szunetekbem es atkarolt meg minden. De aztan elkezdett nem fogalkozni velem.es ennyiben maradt a dolgunk. En szamonkertem hogy most mi van, o meg azt mondta, hogy a kezdetektol kijelentette, hogy "en neki jozanul nem kellek", meghogy amikor smaroltunk akkor is reszeg volt (ez igaz, haromszor tortent meg mindharomszor reszeg volt deakkoris)es o nem eret semmit. Nekem ez faj hiaba nem vagyok szerelmes. De a legrosszabb hogy ezota a baratnommel folyton egyutt vannak es tuti rolam beszelnek. Suli utolso 1 heteben is lattam hogy ilyen bensosegesen egymas nyakaba szinte h ne hallja senki, beszelgetnek es tuti rolameet tobbszor ramneztek. Ez faj es undoritonak tartom a baratnom vagy nem igazi baratnom viselkedeset. Szerintetek?

17L


2014. dec. 29. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezd meg tőle, miért csinálja.


Amúgy meg a csávó elmondta, hogy nem kellesz neki csak részegen, akkor most miért vagy ezen fennakadva?


A barátnődet meg mondom, kérd számon. Ha meg aszongya összejöttek, legyen rá áldásod, nincs rosszabb annál, mint rossz kapcsolatban élni, ha a barátnőddel jött össze, veled úgysem működött volna.


Ja hogy még mondta is, hogy nem kellesz neki.

Mi a para ?:D

2014. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Semmiféleképpen nem nevezném az ilyet barátnőnek.

Valószínűsítem, hogy ő marta el mellöled a srácot.

Ne foglalkozz velük, éld tovább az életed.

Ha látják azt, hogy nem érdekel ez amit csinálnak akkor nem is fogják olyan nyilvánvalóan csinálni.

Ez ne törjön meg téged. Egy srác aki játszott veled és örülj, hogy nem lett komolyabb.

2014. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg elég szemét... bár vsz tényleg nem kellettél a srcácnak... és ha régóta jóban vannak,akkor alap,hogy összejöttek,de ettől még nem kéne veled ezt csinálniuk.
2014. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol idiótákkal?
2014. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Biztos nem jottek ossze

Mert a sracnak sokaig tetszett a baratnom de o mindig megmondta, hogy nem rossz csavo de semmi nem lesz koztuk


Az a para hogy megalazott azzal hogy ilyeneket csinalt es utana ezt mondta sok ember elott raadasul

2014. dec. 29. 16:53
 6/10 anonim válasza:
Hát ez tényleg nem szép tőle, szerintem tuti, hogy össze fognak jönni. Mondd meg a barátnődnek, hogy ezt nem vártad tőle, és nagyon rosszul esik, a fiút meg nézd levegőnek, mintha nem is létezne. Ha a barátnőd ad valami normális magyarázatot, és biztosít róla, hogy nem akar semmit a fiútól és hanyagolja ezután, akkor vele maradj jóban, ha nem, akkor kerüld el őt is. A fiút viszont tényleg mindenképp tekintsd nem létezőnek, magad miatt.
2014. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Tuti rólam beszélnek" Miért beszélnénk rólad? Nem körülötted forog a világ. Azért meg nem szemét a barátnőd mert tetszenek egymásnak..


A fiú jó nagy tahó volt,de 17 éves csitriktől mit várunk,ez a menő náluk.

2014. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A barátnőd szemét, és csak magára gondol, legyezgeti a hiúságát, hogy udvaroltat magának, de közben meg leszarja, neked ez az egész hogy esik. Gonosz, hideg, számító viselkedés, nem baráthoz méltó.
2014. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De mondom hogya baratnomnek nem tetszik

1000%

Ha tetszrtt volna akkor volt 2 es fel evuk hogy osszejojjenek de nem szoval a baratnomnek nem tetszik

2014. dec. 29. 16:56
 10/10 anonim válasza:
Kb velem is ez volt...kitartas!!
2014. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!