Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elrontottam?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátomnak lányként elmondtam, hogy tetszik nekem, hiszen úgy éreztem, ez kölcsönös. Azt mondta, hogy ez csak barátság, de mindenképpen jóban akar maradni velem. Ezzel elrontottam mindent?
2014. dec. 29. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem volt mit elrontani, nem hiszem hogy bármikor akart volna tőled többet.
2014. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélyeidet vele az tuti... Szerintem hanyagold a csaj, mert a baarátságban csak vergődni fogsz.
2014. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, a lehető legjobb lépést tetted meg. Főleg azért, mert megnyugodott a lelked, hogy nem bizonytalanságban kell élned. És bátor, férfira méltó tett volt, hogy bevallottad iránta az érzéseidet. Te minden tőled telhetőt megtettél, ez éltessen.


17/L

2014. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van az előttem szólónak , jól tetted hogy elmondtad neki :)
2014. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!