Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefekudtem vele, ezzel vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem vele, ezzel vajon elrontottam?

Figyelt kérdés

Tobb, mint fel eve ismerjuk egymast, egy helyen dolgozunk, napi szinten latjuk egymast, hamarosan jo baratok lettunk. Szimpatikus volt, hogy erettebb a koranal, maximalista, a munkajaban mindig a legtobbet akarja nyujtani, szoval nem kizarolag a kulseje fogott meg. Szepen alakult minden, kb ket hete voltunk egyutt ugymond, amikor megtortent. Akkor nem ereztem ugy, hogy korai, mert nem ket napja ismerem, most megis kisse ideges vagyok, hogy talan meg varni kellett volna. Biztos vagyok benne, hogy nem kizarolag a szexre hajtott, ugyanis nem eroltetett semmit. Ma, amikor beszeltunk telefonon, kerdeztem, hogy eljon-e holnap, erre azt mondta, hogy a heten nem tud, mert egy rokona korhazba van es kell a szuleinek az auto. Vajon van okom aggodni?

O 23F en 25N


2014. jan. 20. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Biony van.
2014. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet....vannak ilyen sunyi férfiak.
2014. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hmmm, ha én akarnék egy csajt mihamarabb ágyba vinni, akkor nem csak 1x dugnék vele, inkább egy hétig vagy valami ilyesmi.

Jövőhéten, úgy is megtudod mi lett a rokonával.

2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!