Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beszélek vele, mert belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszélek vele, mert belém szeretett, viszont hiányzik. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátom belém szeretett, úgy döntöttem nem beszélek vele, mert úgy nehezebben lesz túl rajta. Viszont hiányzik. Mit kellene tennem?

21f,20l



2014. dec. 29. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tipikus nő - magadnak csinálod a problémáidat
2014. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz vele lenni?


Egyébként ne tépd fel a sebeit...Inkább tűrd, ha annyira nem akarsz összejönni vele


19/L

2014. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig tényleg neki teszel jót azzal,ha kerülöd.Szóval még egy ideig tartsd magad ehhez szerintem,mondjuk egy-két hónapig.Utána megenyhülhetsz irányába.Mondjuk tény,hogy tud fájni rendesen,velem is ezt csinálták,de hidegzuhanynak egész jó.
2014. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Illő volna közölni vele, miért csinálod ez és miért nem beszélsz vele.
2014. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, és azt sem ártana, hogy megkérdezed erről az ő véleményét is.
2014. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
így csak még jobban tönkreteszed.
2014. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Lótüdőt szeretett beléd. Ez még nem szerelem.
2014. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
örülhetsz annak ha megbocsájt neked ezért.
2014. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az kimaradt, hogy ezt közöltem vele.

Lehet, hogy magamnak csinálom a problémát, de rossz látni azt a bizonyos "kiskutya" nézést, plusz részemről tudni azt, hogy nem fogok összejönni vele.

2014. dec. 29. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg helyesen tetted. Ezt nem lehet máshogy megoldani. Sajnos meg kell várni, amíg nála elmúlik ez az érzés v. összejön mással és akkor lehet újra barátkozni vele. Végre valaki, aki nem csak magára gondol és nem hagyja annyit szenvedni a másikat. Én is így voltam egy sráccal, csak én voltam a szerelmes fél, szóval szerintem ez a helyes megoldás.
2014. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!