Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor vajon mi van? Belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor vajon mi van? Beleszerettem én is? Én küldtem el, de nagyon hiányzik. Tulajdonképpen semmi nem volt köztünk, csak beszélgettünk. Ő belém szeretett, én viszont párkapcsolatban vagyok, és nem akarom elhagyni páromat.

Figyelt kérdés

Már vagy hatszor elküldtem, mondtam Neki, hogy hagyjuk abba, mert ebből nem lehet semmi. Próbáltam szépen mondani, próbáltam fájdalmasan, nem ment. Egy-két hét szünet után mindig írt nekem e-mailt, amiből aztán beszélgetések lettek megint. Tudom, gyenge voltam, nem kellett volna visszaírnom Neki, de nagyon szeretek vele beszélgetni. Aztán végül is múlt héten elég bunkó módon sikerült a tudtára adnom, hogy ennek most már tényleg vége kell, hogy legyen.

Azóta nem ír. Talán már nem is fog. Egyik részem megkönnyebbült, és úgy érzem, most már minden energiámat és figyelmemet páromra tudom fordítani. Viszont a másik részemnek meg nagyon hiányoznak a beszélgetéseink, a sok nevetés...

Ilyenkor vajon mi van? Beleszerettem volna?


2012. júl. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz a vele való közös beszélgetésekhez akkor szerintem valamit érezel iránta ... !
2012. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ő belé szerettél bele hanem magába az érzésbe, hogy ő meghallgat, ő megnevetett és jobb vele lenni.


Véleményem szerint a jelenlegi párod nem biztos, hogy meg ad olyan dolgot amit a másik. El kéne döntened, hogy ki mellett maradsz mert így egyiket mindenképp becsapod.


Ha a jelenlegi pároddal maradsz nem kell neki megmondani, hogy más udvarol azzal neki nem teszel jót de te kaptál így egy felhívást arra, hogy más többet ad neked mint a mostani. Itt nem kell választani hanem csak lehet választani!

2012. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben a párkapcsolatotokkal, ha beleszeretsz egy másik fiúba.

Azt csak te tudod eldönteni, hogy beleszerettél-e vagy csak jólesik, hogy másnak is tetszel. Hagyj magadnak egy kis időt, hagyd magadat szenvedni. Ne találkozzatok annyira sűrűn a barátoddal, csak mondd neki, hogy egy kicsit egyedül kell lenned, nem kell szakítanotok. Ha nincs ott melletted jobban át tudod gondolni, hogy melyikük hiányzik jobban.


Nagyon hasonló ez a történet az enyémhez. :D Én végül az e-mailes srác mellett döntöttem, azóta is jól megvagyunk :)

2012. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 3-dik kommentre válaszolnék:

Már 6-dik éve vagyunk együtt párommal. Úgy érzem, hogy az már nem szerelem, amit érzek iránt, de nagyon szeretem és ez így is egy nagyon erős kapocs kettőnk között. Együtt élünk, úgyhogy nem igazán tudom neki, azt mondani, hogy találkozzunk ritkábban. Viszont a szenvedés az meg van.

Nagyon bánt, hogy fájdalmat okoztam a srácnak (mármint a harmadik félnek), és úgy érzem, hogy - bár nem állt szándékomban, és az elejétől nyílt kártyákkal "játszottam" - csak szórakoztam Vele.

Hiányzik, de nem tudom eldönteni, hogy mit érzek.

2012. júl. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!