Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk vannak meg olyan fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk vannak meg olyan fiuk akik helyesek es normalisak is? Nem csal meg stb. szerintetek?

Figyelt kérdés
Fiuk valaszat jobban varom koszi
2014. dec. 30. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van
2014. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van...
2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi számít helyesnek? -.- van...
2014. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Legyek normális, legyek helyes, és legyek hűséges is?


Nem akarsz Te sokat?

amúgy én nem tartom magam helyesnek,de a többi megvan.

2014. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

vannak! csak tudod a legtöbb csajnak nem kellenek.

nekem személy szerint ha volna barátnőm az biztos hogy más lánynak esélye sem lenne nálam, nem csalnám meg soha, szeretném és becsülném. csak még nem találtam olyan csajt aki tudja ezt értékelni :)

2014. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, de ha találkozol velük az utcán vagy akárhol észreveszed őket?
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nincsen, ez a faj kihalt, kész, vége, ennyi volt, nincs esélyetek lányok, hogy ilyet találjatok. De komolyan. Egész nap olyan kérdések jönnek ahol csak az általánosítás megy. Igen, kérdező vannak ilyen fiúk, meg még rengetegféle fiú van.
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú igazán szeret, akkor nem gondol más lanyra. Megnezi, de nem gondol rá! Velem azért szakított a baratnom, mert szobaalltam egy Pest másik oldalán elő lánnyal :)
2014. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiuk se a normalis lanyokat veszik figyelemben
2014. dec. 30. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor úgy tűnik, a normális emberek örökké egyedül maradnak és csak a bunkó férfiak meg a r*banc lányok találnak egymásra.
2014. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!