Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelent ez bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent ez bármit is, vagy csak beképzelem magamnak? (Köszönöm annak, aki elolvassa. )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Van egy 17 éves fiú, akiért már több mint egy éve teljesen odavagyok.. A srác már az elejétöl kezdve (úgy érzem) felfigyelt rám. Többször is mondták, hogy néz, és követ állandóan a fejével. Múltkor épp a suli folyosóján álltam, mikor jött a haverjával, és kicsit távolabb megfordult és úgy beszélt a haverjához de végig engem nézett. Viszont még sosem beszéltünk, aféle komolytalan facebook-lájkolgatós kapcsolat van máig közöttünk. Volt egy barátnöje, akivel pár hónapig járt, viszont akkor is végig ez ment. Ráadásul elég nagy szoknyapecérnek.tartom.. Állandóan szemez velem, mosolyog rám stb.

Én meg kezdek megbolondulni. Szerintetek? Jelent ez bármit? Minden választ elöre köszönök.



2014. dec. 30. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tudom megérteni az ilyen kérdéseket,hogy évek óta oda van valakiért,és nem tett még semmit,hogy tudtára adja a másiknak. ( bár lehet bennem van a hiba )


Ha szoknyapecér akkor lehet még másik 20 csajjal is ugyan ezt csinálja a suliba..Honnan/ mitől tartod annak?


Miért nem próbálsz meg ráírni facen akkor? :)

2014. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

csak annyit,hátha összejön egy potyázás

és akkor van egy újabb skalpja

2014. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha akar valamit, lépni fog. Szerinted szoknyapecér, az önbizalmával nincs gond tehát. Várj.

Vagy kezdeményezz te.

2014. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem tettem semmit, mert rohadt kevés önbizalmam van.:( Nem vagyok szerény bezàrkózott lány, de ha fiúkról van szó, nagyon sokszor menekülök inkább.:(

Igazad van, és hát sajnos erre én is sokszor gondoltam már, és ilyenkor szoktam kiábrándulni.:/

2014. dec. 30. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak a meleg sz arig dugná a popsidba a farkát
2014. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát várni várok, csak tudjátok..nem mindegy, hogy meddig és megéri e egyáltalán.
2014. dec. 30. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe voltam/ vagyok.. :)


Viszont ahogy írtad,nem mind1 meddig vársz,vagy egyáltalán megéri e várni..Addig semmikép nem,hogy a pasi elmenjen egy másik lánnyal..


Valamilyen szinten igaz,ha akar valamit kezdeményez,de ismerek olyat is,aki nem volt képes..


El kell döntened szerintem mit szeretnél..

2014. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!