Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlt nyáron majdnem dugtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt nyáron majdnem dugtam egy fiúval, akibe szerelmes vagyok, neki viszont csak egy lány vagyok (ezéris nem mentem bele) Most mintha közeledne felém. Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Ő egy nagyon jó ember, és nehogy azt mondjátok hogy ki akart használni, mert azt csinálta ami nekem is jó volt, és én tudtam hogy nem lehet belőle kapcsolat.

Most hogy megint itt a nyár, egyre többet beszélünk, és szóbahozta azt a tavalyi esetet.

És az a fura hogy a város összes csaját megkaphatná, mégis felém közeledik, aki már tavaly sem engedtem. Most akk0r mi van?



2014. máj. 26. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem csak egy lány vagy hanem A lány akkor dugunk? én is jó ember vagyok.
2014. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Froncsi ***** válasza:

Bebeszéled magadnak.

Miért vagy abban olyan biztos, hogy csak te kellesz neki? Mert ezt mondta?

Ha elhomályosít a rózsaszín köd, akkor úgyis hiába mondunk neked akármit... bele fogsz menni.

2014. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem mondta. azt se mondta hogy dugjunk. csak beszélgettünk, és szóbahozta azt az esetet, amin őszintén csodálkozok,mert annyira ciki volt hogy azthittem hogy most életünk végéig úgy fogunk csinálni mintha megsem történt volna, aztán majd el se hisszük hogy nem csak álmodtuk :D
2014. máj. 26. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
drága kicsi lány, olyan 15 lehetsz én 23 f vagyok, tudom miről beszélt olyan szép volt a pillanat olyan őszinte a srác, el se tudnád rólla képzelni hogy ő olyan... hidd el ezt minden pasi végig csinálja a hozzád hasonló naív kislányokkal. ne haragudj meg
2014. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16 voltam akkor, ugyhogy jol saccolod, de azért remélem hogy nincs igazad. De azért írtam ki ezt a kérdést, hogy reálisan lássam végre a dolgokat, ne zavarjon be a "rózsaszín köd" Szóval köszönöm a segítséget

Azért még válaszolhattok, ha van valmi jótanács.

2014. máj. 26. 18:22
 6/6 sörbi ***** válasza:
Ugyanilyen szituban vagyok, azzal a különbséggel, hogy én 19 vagyok most, és nem vagyok semmilyen köd áldozata, de nagyjából ugyanaz a helyzet, hogy majdnem lefeküdtünk, de aztán én megálltam a dolgok közepén, mert tudtam, hogy ő nem akar kapcsolatot, én meg nem akarok csak szexet. A legjobb amit szerintem tehetsz, az az, hogy egyenesen megmondod neki, hogy mit akarsz. Ha tényleg többet akar Tőled, mint szexet, akkor nem lesz akadály a kapcsolat, ha csak szexet akar, akkor nem lesz semmi. Viszont, így Te is megtudod, hogy érdemes e erre energiát szánnod, vagy keresned kéne valaki olyat, aki nem csak szexet akar. :)
2014. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!