Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év korkülönbség az nagyon gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok a pasi 30 de 5-6 évet le tagadhat :) Egyszer találkoztunk azóta beszélünk . Nem beszéltünk a járásról még , de én benne lennék szerintem ő is csak ezért lehet rossz szemmel néznének rám . És ezt ő is tudja pont azért nem hoztuk még fel ezt a témát . Érdemes megpróbálni? 2 hónapja beszélünk mint barátok vagy inkább ismerkedés .

2014. dec. 31. 03:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon. Az apad lehetne.
2014. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó az az AUDI A6 angyalkám, látom :D á nem gáz :D
2014. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves lány és egy 30 éves pasi között nagyon is sok. De felőlem csináld, csak nehogy sírás legyen a vége.
2014. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég szeretet hiányos lehetsz ha ilyenbe egyáltalán belemersz gondolni :D


Persze fiúként idősebb nőbe más, de lányként hát.. :S

2014. dec. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NewFreeee ***** válasza:
Majd beszopod a f,szt és baszhatod... Ezt így értheted szó szerint is. Inkább gyere át, itt is lehet beszélgetni, és én csak 5 évvel vagyok idősebb. :)
2014. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen eléggé szeretet hiányom van de ha vele beszélek olyan mintha a világon semmi gond nem lenne .
2014. dec. 31. 03:21
 7/12 anonim ***** válasza:
30 éves az ember, ergo inkább tartozik a szüleid generációjához, mint a tiédhez. Szerinted mégis mennyi közös pont lehet az érdeklődésetekben, az igényeitekben vagy a világnézetetekben?
2014. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 DanteSparda ***** válasza:
1. szerinted egy fiú 15 évesen már apa?
2014. dec. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DanteSparda ***** válasza:
6. szerintem sok közös lehet bennük a világnézetnek semmi köze a korhoz és pl ha meglátnád őket együtt és nem tudnáda korukat akkor aztm ondanád de szép pár és amikor meghalod hogy 15 év van köztük csak akkorakadsz ki
2014. dec. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gusztustalan. Nem a te reszedrol, mert az a szeretethiany jele. Hanem a fiu reszerol, aki ezt kihasznalja...
2014. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!