Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel levelezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel levelezek és tegnap találkozott egy lány barátjával és azok barátaival teázott, nem tudom történt-e köztük valami mármint a lány és közte szerintetek rákérdezzek?

Figyelt kérdés

Nos még csak kb egy hónapja levelezem vele..de olyanokat írt hogy majd eljön(külföldi)nyáron, meg nagyon szexi vagyok stb..

nekem nagyon szimpi tetszik kezdek beleesni,de félek csak szórakozik minden lánnyal.

Hogy kérdezzem meg hogy történt-e köztük valami vagy inkább ne mert hülyének fog nézni?


2014. dec. 31. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges feltekenykedni, hagyd. Ha téged választ, akkor úgy se történt semmi. Ha meg csak szórakozik, akkor egy idióta gyerekes srác, és inkább várj egy ertelmesre :)
2014. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó nem hozom fel a témát.

Már nem vagyok féltékeny.. egy napig voltam.de felesleges..

ez mit jelent pontosan:

I was mad at you.


ugye nem azt hogy továbblépett?Mert vmin összevesztünk.

de aztán írta hogy találkozott ezzel a másik ismerősével..

persze gondolom elmondta volna mert elég őszinte.

2014. dec. 31. 09:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Még fotókat is mutatott ahol 4-en teáznak..
2014. dec. 31. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy dühös voltam rád
2014. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jó de nem értem miért..

volt dühös

nekem kellett dühösnek lenni.

2014. dec. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!