Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért tarják undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért tarják undorítónak azt ha egy férfi néha alkalom adtán mint szex előjáték foglalkozna a lábatokkal, puszilgatná, maszírozzná?

Figyelt kérdés
Mi ebben az undorító nektek ?
2014. dec. 31. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne undorító? Szeretem a masszázst és ha neki ez jól esik, tőlem csinálja.
2014. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem semmi :D de szigorúan csak furdés után :D
2014. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Néha alkalomadtán nem zavarna.

Csak ha fétis módon állandóan a lábfejeimmel lenne ki, akkor igen. Nem tudom miért, csak furcsállnám. De hát, én ilyen vagyok.

2014. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nem undorito
2014. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagyis szerintem nem undorító.. már írni se tudok
2014. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fétis, csak alkalom adtán.
2014. dec. 31. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát olykor-olykor.


De lábbal kiverhtné párszor ha már épp olyanja van :D Az nem lehet rossz.

2014. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bar ezt tenne! A paromnak mit ossze konyorogtem evekig, hogy bebi a talpamat masszirozd es harapdald mar kicsit a vadlim...o tartotta kuhum nem epp izgatonak. Bezzeg azt csipte ha labbal izgattam a micsodajat. Keresd a megfelelo szexpartnert..nem minden csaj furcaalja :-).
2014. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nálam eddig minden lány szerette vagy furcsállta picit, de engedte és utána szerette.
2014. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha még egy ilyen ártatlan kis előjátéktól is fintorog a nő, az meglehetősen egyértelműen annak jele, hogy nemileg merev, félrenevelt, álszemérmes, hideg. Ha 18 elmúlt, már csak elméleti esélyed van, hogy nőnek tekinthető lényt faraghatsz belőle -- ha lélekgyógyász vagy, mégpedig jó. De annyi pénzből, amit ezért a kezelésért mástól elkérhetnél, nagyon sok mindent vehetsz: inkább tedd azt és keress egy emberibb nőt.


Az ilyen nőkből lesznek, ha elveszed, a legborzasztóbb házisárkányok. Mert a nemiség nekik nyilvánvalóan nem élvezet, csak módszer a megfogásodra, utána meg az ággyal zsarolásra. Ha már elvetted, sürgősen válj el, BÁRMILYEN családi helyzetben vagy is -- mert CSAK jobb lehet a változás, még a gyerek(ek)nek is, ha vannak. Az ilyen nővel való együttlétnél rosszabb már ugyanis nem lehet.


A szomorú valóság, hogy több 10 százalékuk ilyen. Ugyan alapvetően nem ők tehetnek róla (ez hosszabb tárgy...), de te akkor is megszenveded. (Ő nem, neki csak a pénzgyártó házirobot kell.)


Egyetlen szavam sem olcsó élcelődés vagy költői túlzás. Szikár tények.


Nyilván érthető, sőt elvárható, hogy csak tisztán akarja a nő. De ha fürdés után is ódzkodik bármi ilyesmi kényeztetéstől, ahelyett hogy révült mosollyal fogadná, akkor a fentiek érvényesek. (Nyilván alapfeltételezve, hogy jól csinálod -- de hát ez nem igazán nehéz, főleg, ha tetszik a nő.)


Minél később látod be és hagyod ott, annál mélyebbre esel utána arccal a pocsolyába. Ha válás kell, ügyes légy, előtte gondolkodj is kicsit, meg értekezz okos barátokkal: legalább két alsógatyát illendő megmentened a vagyonodból. Te izzadtál érte. (Ne ügyvéddel értekezz, azok 95-98%-ától semmit nem kapsz, csak lenyúlást; részletezném is bővebben, de akkor jó eséllyel töröltetnék a hozzászólásom.)


Zárszóként egy tanács: a "nézd meg az anyját, vedd el a lányát" DÖBBENETESEN hasznos tanács. Vagyis nézd meg a szülei párkapcsolatát. Hiszen azon nevelkedett.

2021. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!