Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hiszi el azt, hogy a 2015...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hiszi el azt, hogy a 2015 ös év más lesz mint a 2014-es? Terveztek párkapcsoaltot építeni valakivel?

Figyelt kérdés

#szerelmesvagyokbelépdteérzéketlenhárpia.
2014. dec. 31. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanilyen lesz, de nem is bánom, rosszabb ne legyen

párom jó lesz nekem jövőre is 24L

2014. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Eddig minden évben elhanyagoltam a párkapcsolati témát mostmár jó lenne kicsit előtérbe helyezni. Ezért igen tervezek :) 20/L
2014. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan év lesz, mint a többi és ugyanúgy nem fogok párkapcsolatot építeni senkivel, mint eddig. Ennyi.
2014. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ideje lenne férjet fogni. :D (na jó még nem :D)
2014. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nem.Idáig sem jutott számomra a valóban jó dolgokból az életben,párkapcsolatom sem volt még soha,de még egy csók sem volt soha életemben...

Akkor ezek után mi lenne a reális,amire számíthatnék szerinted?Na igen pont arra,amire gondolsz. :)

23/F

2014. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem teszek eleget a céljaimért, akkor legfeljebb ugyanolyan év lesz, mint a többi. Cselekedni kell, másképp nem megy. :D
2015. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan pocsék lesz mint az összes többi, vagy még rosszabb. Nem tervezek párkapcsolatot, esélytelen.
2015. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez az év más lesz. Egy szánjegyben.
2015. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!