Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pártalanok, akik egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártalanok, akik egyedül vagytok most, hogy bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok ezért itthon ragadtam...de sok szilveszteri buliban voltam már, régóta vágyom arra hogy kettesben legyek a párommal. Főleg most jó lett volna ha valaki ápolgat:) De szilveszterkor sosincs senkim:D

Van még ilyen magányos szilveszterező?



2014. dec. 31. 23:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen, de inkább vagyok egyedül mint egy olyan társaságában aki számomra fontos, de én neki nem.
2014. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jól bírom. Mindig is "magányos" voltam, most sem okoz különösebb gondot.
2014. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
haza megyek és kiverem
2014. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Meg lehet szokni.
2014. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Éjfélkor nem rossz érzés, hogy nincs senki mellettetek? Én még nem tudom, de nem sokára éjfél és félek:(
2014. dec. 31. 23:08
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Most valahogy egész jól. Mikor barátom volt, akkor mindig buliban mentünk, pedig jó lett volna egyszer egy nyugis este, főleg úgy, hogy nem szerettem az általa barátainak hitt társaságát.

20/L

2014. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az. Maximum akkor, ha arra gondolok, hogy akit hiába szerettem, valószínűleg épp most dugják meg szilveszter alkalmából.
2014. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én már hozzászoktam, szóval a legkevésbé sem zavar, elfilmezgetek magamban...meg aztán itt van mellettem a kutyám, aki majd beszarik a tűzijátéktól, szóval még jó ürügyem is van arra, hogy miért vagyok itthon... :D
2014. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Nem értem, minek loholjátok bele magatokat ennyire. Ezek csak számok. Semmi nem fog változni, ami fontos. Ez is ugyanolyan éjfél, mint a többi.
2014. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szarul, de büszkén :D. Bár velem van egy üveg pezsgő, ez még lecsúszik majd szépen lassan az éjszaka folyamán.
2014. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!