Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg g. eci voltam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg g. eci voltam, hogy igy alakult a szilveszter?

Figyelt kérdés

Szoval egy nagyobb barati tarsasaggal (kb. 15en) voltunk a varosban, es meg joval ejfel elott leleptem egy sraccal. (A tarsasagbol vagyishat o tudott olyan helyet ahol nem tobzodtak az emberek, csak setaltunk meg dumaltunk, olyan dolgokrol amirol a tarsasagban nem tudtunk volna), de meg ejfel elott fel oraval irtam egy baratnomnek h hol vannak, o megirta, es visszamentunk. Ott meg mindenki nekemesett h ez mire volt jo meg h megbeszeltuk h egyutt szilveszterezunk. (Kb 45 perc volt es mondom, joval 0:00 elott)

Most igazuk van tenyleg en voltam a szemet???

17L


2015. jan. 1. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igen. Én is gyűlölöm mikor 5-6an lemegyünk együtt bulizni és 20 perc alatt mindenki eltűnik. Akkor minek megyünk együtt?
2015. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Najo azert mi nem 5-6an voltunk hanem 15-16an es ketten mentunk el 45 percre kb, ez nem ugyanaz mint amit leirtal.
2015. jan. 1. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hátat fordítottam volna és szépen otthagytam volna. Nem vagy a kutyájuk! Nem te vagy a szemét nyugi. Azok nem is a barátaid, ha nem engedik meg, hogy valakivel elmenj.
2015. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te vagy egyébként a "társaság nélkülözhetetlen lelke" akkor igen. Ha nem, akkor gond egy szál sem. Max azért hiányolt nagyon valaki mert szeretett volna valamit töled. De ez már egy másik történet.
2015. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már vele is sokszor előfordult és most így jött ki gondolom részegek is voltak. Én nem azt mondom hogy most szemétség lenne, de tényleg dühítő, főleg ha valakivel gyakran előfordul. Például nálunk sokszor volt, egy idő után meguntuk és azt a pár embert nem is hívtuk soha.
2015. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyesmit, pár személyt csak ezért nem hívtam szilveszterre, mert tudtam hogy úgyis mindig lelépnek, nekem is van barátnőm, de amikor lefeküdtünk aludni, akkor basztam meg.
2015. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!