Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi a véleményetek Kate Middleton-ról?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nőként tetszik Nektek?

Nekem személy szerint nagyon is, mert nagyon kecses és van benne egy természetes elegancia, amit egyébként is nagyon vonzónak tartok egy nőben. Sőt szerintem a női vonzerőnek pont ez a két tulajdonság titka. De ez magánvélemény, egyetérteni nem kell :)



2015. jan. 1. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán az esetem,pedig szép nő,de valahogy nem fog meg.

20/L/L

2015. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szép nő, de nincs meg benne az a bizonyos valami, ami nekem kellene...
2015. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még meg is lenne benne az a valami és szerintem is ő kifejezetten "Nő", viszont kísértetiesen hasonlít csöpp édesanyámra, úgyhogy, nos, igen...
2015. jan. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb kisugárzása és olyan tipikus hetero jó kislánynak néz ki. Ez persze az én véleményem.
2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!